بازارهای مالزی

 مرکز خرید پاویلیون کوالالامپور مالزی

مرکز خرید پاویلیون واقع در منطقه مد روز باکیت بینتانگ کوالالامپور، مجموعه ای با مساحت 1.37 میلیون فوت مربع می باشد که از سه قسمت اصلی یعنی یک مال خرده فروشی، یک بلوک اداری و دو برج مسکونی تشکیل شده است.

در منطقه جالان باکیت بینتانگ بهترین املاک کوالالامپور را می توانید پیدا کنید. مرکز خرید پاویلیون که در سال 2007 افتتاح شد، بروز ترین مرکز خرید در سیتی سنتر کوالالامپور و محبوب ترین مرکز خرید پیشرفته ی کوالالامپور به حساب می آید.

 مرکز خرید سوریا KLCC کوالالامپور مالزی

مرکز خرید سوریاKLCC  واقع در زیر برج های دو قلوی پتروناس که از فولاد ساخته شده اند، چیزی بیشتر از یک مرکز خرید ساده و سالن های غذا خوری است. مرکز خرید سوریا که در سال 1999 افتتاح شده است، مجموعه خرده فروشی و تفریح و سرگرمی در تقاطع جالان آمپانگ و جالان راملی می باشد. در این مرکز خرید، گلچینی از جاذبه های مجذوب کننده در کنار هم برای دوستداران  خرید و تفریح فراهم شده اند.

 مرکز خرید مید ولی مگامال کوالالامپور مالزی

بهترین فرصت ها برای خرید در کوالالامپور را دقیقا نه در داخل خود بنگسار بلکه در نقطه ای بسیار نزدیک به آن یعنی در مرکز خرید مید ولی مگامال پیدا خواهید کرد. مرکز خرید مگامال یکی از بزرگترین ها در آسیای جنوب شرقی است و شکی وجود ندارد که کلانگ ولی معروفترین جاذبه های خرید را دارد. از ایستگاه بنگسار تا مرکز خرید مید ولی مگامال فقط چند دقیقه با استفاده از یک پل هوایی بزرگ فاصله است.

 مرکز خرید گاردن کوالالامپور مالزی

مرکز خرید گاردن کوالالامپور از طریق یک پل عابر پیاده سرپوشیده و یک راهروی زیر زمینی با مرکز خرید مید ولی مگامال ارتباط دارد. مرکز خرید گاردن کوالالامپور دارای فروشگاههای بسیار شیکی است که متعلق به مارک های لوکس و شناخته شده اند. بعضی از برندهای عرضه شده در مرکز خرید گاردن شامل باربری، لویی ویتون، ورساچه، هرمس، مایکل کورس، آرمانی، گوچی و کالوین کلاین می باشد.

 مرکز خرید استارهیل گالری کوالالامپور مالزی

مرکز خرید استارهیل گالری که مستقیما به هتل 5 ستاره جی دبلیو ماریوت وصل است، یک مرکز خرید مدرن با فروشگاههای لوکس خرده فروشی می باشد. طبقات مختلف این مرکز خرید با دکور و تزئینات زیبا شبیه تزئینات جشن ها شما را ذوق زده می کند. در مرکز خرید استارهیل گالری گزینه های بی شماری برای غذا خوردن وجود دارد. در طبقات مرکز خرید استارهیل گالری، بیشتر مارک های مد روز عرضه شده اند.

 مرکز خرید برجایا تایمز اسکوار کوالالامپور مالزی

از دیگر مراکز خرید برجسته کوالالامپور، مرکز خرید 10 طبقه برجایا تایمز اسکوار می باشد  که  با داشتن بیش از 700 غرفه خرده فروشی جایی برای گذراندن اوقات فراغت تمامی سنین در کوالالامپور است. مرکز خرید برجایا تایمز اسکوار به یک هتل 5 ستاره با همین نام وصل است. در برجایا همچنین رستوران های متعدد، یک تم پارک سرپوشیده با تئاتر IMAX، یک سینما، یک مرکز اسپا، مرکز بازی های آنلاین، سالن کارائوکه، یک سوپرمارکت، دفتر پستی، بانک،IT مال و صدها غرفه خرده فروشی وجود دارد که همه چیز از مواد غذایی گرفته تا لباس های مد روز را عرضه می کنند.

 مرکز خرید سان وی پیرامید کوالالامپور مالزی

از دیگر مراکز خرید برتر کوالالامپور، مرکز خرید سان وی پیرامید با مساحت 1.7 میلیون فوت مربع است. این مرکز خرید که تم مصری دارد در مجاورت تم پارک سان وی لاگون در خیابان سابانگ قرار گرفته است. سان وی پیرامید مرکز خریدی است که غرفه های خرده فروشی قابل توجهی دارد و یکی از بزرگترین مراکز خرید مالزی محسوب می گردد و تنها مرکز خریدی است که زمین مخصوص اسکیت روی یخ سرپوشیده دارد. بعضی از برندهای عرضه شده در این مرکز خرید شامل Coach، سلفریج، منگو و تیمبرلند است.

 مرکز خرید وان اوتاما کوالالامپور مالزی

مرکز خرید وان اوتاما هم از مراکز خرید مهم کوالالامپور به شمار می آید که دورتر از سیتی سنتر ولی هنوز در محدوده کوالالامپور قرار دارد. در مرکز خرید وسیع اوتاما بیش از 650 فروشگاه، همراه با تعداد زیادی غذا خوری و رستوران و سالن بازی و سرگرمی وجود دارد. مرکز خرید وان اوتاما دارای مساحتی به اندازه 5 میلیون فوت مربع می باشد که در بندر اوتاما در حومه شهر کوالالامپور، در ناحیه لبیورایا دامانسارا پاچونگ، واقع شده است.

 مرکز خرید سانگی وانگ پلازا کوالالامپور مالزی

مرکز خرید سانگی وانگ پلازا بیش از دو دهه است که در کوالالامپور افتتاح شده و یکی از قدیمی ترین مجموعه های خرید در ناحیه باکیت بین تانگ می باشد. سانجی وانگ پلازا با گذشت دو دهه هنوز هم با وجود مراکز خرید شیک و مدرنی که در کوالالامپور ساخته شده اند، مسافران و توریست ها را به سمت خود جذب می کند. در مرکز خرید سانجی وانگ بیش از 500 غرفه خرده فروشی وجود دارد که هر چیزی از غذا گرفته تا لباس را می فروشند. آخرین طبقه این مرکز خرید به مد و پوشاک جوانان و انواع مختلفی از مارک های وطنی اختصاص دارد.

 مرکز خرید لو یات پلازا کوالالامپور مالزی

مرکز خرید لو یات پلازا که معمولا به آن LYP می گویند، یک مرکز خرید تجاری اختصاصی در سیتی سنتر شلوغ کوالالامپور است. این مرکز خرید به وسایل الکترونیکی و IT اختصاص دارد و یکی از معروف ترین جاهای شهر برای خرید ابزارآلات و لوازم مکانیکی می باشد. مرکز خرید لو یات پلازا یک مرکز خرید 12 طبقه است که به مجموعه هایی از فروشگاههای به هم مرتبط تقسیم شدهاست که همگی با یک محل اجتماعات بزرگ احاطه شده اند.

 

 

نظر بدهید