بهترین هتل های قشم

قشم، هتل کم ندارد، اما خیلی‌ها دلشان میخواهد بدانند که بهترین هتل قشم کدام یکی است و چه امکاناتی دارد، حدود قیمتش چقدر است و میشود اقامت راحتی در آن داشت یا دست آخر دلخور و رنجیده خاطر ترکش کرد.

هتل ژئوپارک قشم

اگر دلتان بخواهد در هتلی بمانید که از پنجره‌هایش میشود دریا را دید و همینکه از هتل بیرون می‌آیید نسیم خنک دریا به صورتتان میخورد، شبها بتوانید به تماشای پلانگتونهای خوش رنگ بروید، هتل ژئوپارک میتواند انتخابتان باشد. این هتل در مقایسه با هتل‌های دیگر جزیره از هتل‌های تمیز محسوب میشود. دنج است و به اسکله نزدیک و غذاهای دریایی خوشمزه‌ای هم در رستورانش پخته میشود، اما باید این را هم در نظر داشته باشید که امکاناتش در حد متوسط است و نباید انتظار زیادی داشت.

هتل ریحان

اگر از آنهایی هستند که جاها و ساختمان‌های مدرن را دوست دارند و دلشان میخواهد هتلشان حسابی نونوار باشد، هتل ریحان قشم میتواند در لیستتان قرار بگیرد. هتل ریحان قشم در سال ۱۳۹۵ افتتاح شده و یکی از نوسازترین هتلهای قشم است. هتل ریحان با دریا تنها ۱۵۰ متر فاصله دارد و مراکز خرید مهم جزیره مثل مرکز خرید ستاره نزدیکش است و از هتل تا قلعه پرتغالی‌ها ۲ کیلومتر بیشتر راه نیست.

هتل آپارتمان ارم

خیلی از ما دلمان میخواهد اقامت ارزانی موقع سفر داشته باشیم و پول اقامت را صرف هزینه‌های دیگر کنیم. هتل آپارتمان ارم هم از این نظر که خودتان در آن امکان پخت و پز دارید، میتواند در سفری مقرون به صرفه کمکتان کند. هتل ارم، هتلی چهار ستاره است و به عقیده خیلی‌ها یکی از بهترین و لوکس ترین هتل های قشم محسوب می‌شود . از مهمترین مزیت هایش هم این است که هم از اتاق‌ها و هم از طبقاتش میتوان دریا را دید.

هتل ساحلی خلیج فارس

همینکه از هتل بیرون بیایید دریا جلویتان است و این یعنی نه خبری از سر و صدا هست و نه رفت و آمد ماشین. هتل ساحلی خلیج فارس هم خودش دنج است و هم امکانات معقولی به نسبت هزینه هایی که میکنید، دارد. غذاهای دریایی و صبحانه‌های مفصلی برایتان فراهم میکنند و مهمتر از اینکه هتل مجهز به تفریحات دریایی هم هست، یعنی از جمله چیزهایی که به خاطرش به جنوب سفر میکنید.

اگر دلتان قایق سواری بخواهد یا بازی های ساحلی در این هتل امکاناتش فراهم است. خود هتل، ساحل اختصاصی دارد و اگر بخواهید از دیدنی های جزیره یا بازارهایش دیدن کنید، به کمک سرویس مرکز شهر هتل ساحلی خلیج فارس کارتان راحت میشود. فضای سبز برای پیاده روی و آلاچیق هایی که میتوان از آنها خلیج فارس و رفت و آمد کشتی‌ها را تماشا کرد، حالتان را میتواند عوض کند.

هتل فولتون

یکی از هتل‌های قشم که میتواند سلیقه‌های مختلف را راضی نگه دارد، هتل فولتون است. هتل فولتون هم هتل است، هم هتل آپارتمان و هم ویلا، به این معنی که شما میتوانید در فضای سبز هتل قدم بزنید ، در استخرش تنی به آب بزنید و اگر به قصد استراحت و تفریح مطلق به جزیره سفر کرده باشید ، حسابی از شرایطتتان راضی باشید ، چون خود هتل امکانات تفریحی زیادی مثل فوتبال دستی، خانه دارت، زمین تنیس، اسکله تفریحی، استخر فضای بسته، سونا و ماساژ دارد.

 

نظر بدهید