تور بلغارستان از تهران - مشهد (اقساط دلخواه) شرکت هواپیمایی پاژسیر مجری تور های قسطی از مشهد

بازدید : 1060   |      

قیمت: 5,890,000 تومان

٧شب و٨ روز بلغارستان (وارنا)
هتل با صبحانه ويزا
پرواز ماهان ترانسفر فرودگاهي رفت وبرگشت
5890000 تومان
آژانس هواپیمایی پاژسیر مجری تورهای قسطی - اقساطی از مشهد

051-31810(داخلی 108)جلیلی
051-38559698

سفر به بلغارستان
وارنا، سومین شهر بزرگ بلغارستان و یکی از مهم‌ترین مقصدهای گردشگری این کشور است. به‌خصوص در فصل تابستان و زمانی که سواحل زیبای این شهر پر از گردشگر می‌شوند. این شهر را گاهی پایتخت دریایی بلغارستان هم می‌نامند. خیابان‌های قدیمی و مدرن، پارک‌ها و سواحل این شهر، در کنار زندگی و تفریحات شبانه‌ی پرهیجان از اصلی‌ترین دلایل گردشگران برای انتخاب وارنا به عنوان مقصد گردشگری هستند. اگر در سفر به بلغارستان فقط برای سر زدن به یک شهر ساحلی فرصت دارید، حتما وارنا را انتخاب کنید و مطمئن باشید که این شهر ارزش سفر کردن دارد.
غذا خوردن در نانوایی‌‌ها
در بلغارستان نانوایی‌ها علاوه بر نان انواع غذاهای حاضری بلغاری هم دارند. در نانوایی‌ها می‌توانید اسنک‌های محلی را با قیمت ارزان بخرید و نوش جان کنید.
چگونه برویم؟
برای درخواست ویزای بلغارستان حضور شخص متقاضی در سفارتخانه ضروری است.  برای دریافت ویزای این کشور همراه داشتن اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی، اصل گذرنامه، دو قطعه عکس، رزرو بلیت هواپیما و هتل، نامه تمکن مالی و گواهی اشتغال به کار ضروری است. شما برای رسیدن به وارنا می‌توانید از خطوط هوایی ماهان استفاده کنید .  
 ساعت رسمی بلغارستان دقیقا ۱ ساعت و نیم از ساعت ایران عقب تر است.
بنابراین بهترین فصل سفر به وارنا می تواند تابستان باشد. اگر به قصد تفریحات و آبی و دریایی می خواهید به وارنا بروید و چندان دل خوشی از باران ندارید، تابستان زمان مورد علاقه شما برای سفر به وارنا خواهد بود. همچنین پاییز نیز یکی از بهترین اوقات برای سفر به شهر وارنا است، چرا که دیگر گرمای آزاردهنده تابستان در کار نیست و هوا بسیار مطبوع خواهد بود.

آژانس هواپیمایی پاژسیر مجری تورهای قسطی - اقساطی از مشهد