تور تایلند با (اقساط دلخواه ) شرکت هواپیمایی پاژسیر مجری تور های قسطی از مشهد

بازدید : 3446   |      

قیمت: 4,590,000 تومان

تور تایلند از تهران با اقساط دلخواه
اقامت در هتلهال 3 و 4 و 5 ستاره
در سه شهر دیدنی بانکوک - پاتایا - پوکت
پاژسیر
05131810
داخلی 107
محمدپور
شرکت هواپیمایی پاژسیر مجری تور های قسطی از مشهد

نکاتی برای سفر به تایلند

وسایل مورد نیاز در سفر به پاتایا تایلند

به غیر از موارد ضروری سفر مانند پاسپورت، بلیط و پول کافی که درهر سفر باید به همراه داشته باشید. در سفر به پاتایا سعی کنید از آوردن وسایل غیر ضروری خودداری کنید چرا که همه آنچه در طول سفر نیاز دارید می توانید در پاتایا به راحتی تهیه کنید. اما بهتر است حتما نقشه هتل، یک راهنمای لغات انگلیسی- تایلندی، داروهای ضروری ، لباس مناسب با فصلی که تور پاتایا را انتخاب کردید به همراه داشته باشید. همیشه یک کپی از پاسپورت خود ر ا در سفر گشت و گذار شهری به همراه داشته باشید.

غذاهای پاتایا تایلند

غذاهای پاتایا علاقه مندان خاص خود را دارد. هم می تواند یک تجربه جالب برای توریستان و گردشگرانی باشد که به دنبال چشیدن طمع عای و غذاهای متفاوت هستند . هم می تواند به یک تجربه تلخ برای افرادی باشد که بدون آگاهی غذا ها شروع به امتحان آنها می کنند. بعضی از غذاهای پاتایا از حشرات هست پس هنگام انتخاب غذا مواد تشکیل دهنده آن را در نظر داشته باشید. طعم غذا در هر ناحیه از پاتایا متفاوت می باشد. در مناطق شمالی غذاها بیشتر تند و شور است و به ندرت طعم های شیرین را در غذاها احساس می کنید. اما در مناطق مرکزی غذاها تند، شور و شیرین است.

به بازارهای پاتایا سر بزنید

حتما به بازارهای محلی پاتایا سر بزنید. قیمت های بسیار مناسب بازار مشتاقان خرید را به سوی خود می کشاند. اصطلاحا پاتایا را مکه ای برای یافتن اجناس دسته دوم می گویند. شاید به این دلیل باشد که در مکه و بازارهای محلی جهت خرید سوغاتی برای مسلمان وجود دارد. مطمئن باشید تجربه خرید در پاتایا بسیار متفاوت خواهد بود. درهنگام خرید چانه زنی را فراموش نکنید چرا که اثر بی نظیری در قیمت خرید شما دارد.
پیشنهاد می کنیم به بازارپه های آخر هفته در پاتایا به نام Chatuchack وJatujak که در مجاورت ایستگاه مترو Kamphaengphet) MRT) قرار دارد؛ حتما سر برنید. در این بازار انواع محصولات مانند لوازم خانگی، لباس، صنایع دستی، محصولات غذایی و حتی حیوانات اهلی یافت می شود.