رستوران ایرانی روسیه

بهترین رستوران های ایرانی در روسیه

همواره یکی از بهترین کارها در سفر به کشورهای دیگر، رفتن به رستوران ها و امتحان کردن طعم و مزه های جدید و گوناگون است و میتواند لذت سفرمان را دوچندان کند. ما میتوانیم از خوردن غذا در کشور مقصدمان لذت ببریم، ضمن اینکه فرصتی استثنائی برای شناخت ذائقه و فرهنگ مردمان آن کشور است. البته سفر به کشورهایی مانند روسیه، بیشتر از 7 روز به طول می انجامد، که در میانه ی سفر، اکثر ما ایرانیان دلتنگ غذاهای لذیذ و خانگی خودمان میشویم و شاید خوردن غذای سنتی ایرانی، بهترین پیشنهاد ممکن برای ما باشد. به همین دلیل است که اگر در شهرهای بزرگ روسیه مانند مسکو و سنت پترزبورگ گشتی بزنید، به راحتی میتوانید رستوران های بی نظیر ایرانی را بیابید.

رستوران فارسی Farsi Restaurant

قطعا هتل 5 ستاره رویال رادیسون Radisson Royal Hotel یکی از بهترین هتل های شهر زیبا و تاریخی مسکو است و جای تعجب نیست که بهترین رستوران سنتی ایرانی در طبقه ی سوم این هتل واقع شده است. پس اگر از طرفداران غذاهای لذیذ ایرانی هستید، رفتن به رستوران فارسی Farsi را فراموش نکنید. قبل از ورود به سالن اصلی، میهمانان از شمیم دلنواز غذاهای ایرانی که در تمام راهروها پیچیده، سرمست میشوند. به راستی که این رستوران نه تنها در مسکو، بلکه در خاورمیانه بی نظیر است.

رستوران فارسی با پارچه های شرقی زیبا بر روی میزها و پرده های سلطنتی، فضای اصیل و در عین حال مجلل ایرانی را بوجود آورده است و سقف طاقدار رستوران، با نقاشی های زیبایش در سالن اصلی نمایانگر هنر ایرانی است. اگر دوستی غیر ایرانی در سفرتان دارید، به شما پیشنهاد میکنیم با آنها به رستوران فارسی بروید زیرا بهترین راه برای نشان دادن سبک زندگی و فضای ایرانی است و طیف وسیع غذاهای ایرانی با انواع گوشتهای تازه بره، گوساله و جوجه انتخابی تمام عیار است. احتمالا نگاه دوستانتان به فرشهای نفیس ایرانی بر روی کفپوش زیبای سالن جلب خواهد شد و شما میتوانید ساعتها از هنر ایرانی برایش تعریف کرده و فرشهای تبریز را به او معرفی کنید.

رستوران میراژ Mirage Restaurant

سنت پترزبورگ با قصرهای عظیم و زیبایش که توسط بهترین معمارها و به سبک روسی ساخته شده اند، میتواند یکی از بهترین سفرهای شما را رقم بزند، اما همانطور که میدانید، بازدید از این قصرهای عظیم، نیازمند پیاده روی های طولانی است و به زودی شما را گرسنه و دلتنگ غذای خانگی ایرانی میکند. نگران نباشید رستوران میراژ بهترین غذاهای ایرانی را با کیفیت عالی و در عین حال قیمت بسیار مناسب سرو میکند. اگر پس از گشت و گذار در شهر سنت پترزبورگ به رستوران میراژ بروید، اینبار از غذاهای ایرانی بیشتر لذت خواهید برد و پی میبرید که چقدر این غذاها را دوست دارد.

مگر میشود غذاهای لذیذ ایرانی با سبزی تازه و نان سنتی میل کنید و مشتاقانه و پرانرژی، بازدید شهر را ادامه ندهید. البته پیشنهاد ویژه ی ما به شما، دلمه برگ و مرغهای رستوران می باشد که به خوبی جا افتاده اند و طعم دار شده اند. هر چند اگر دیدید میهمانان زیادی پیتزاهای رستوران را امتحان میکنند، تعجب نکنید زیرا در عین سادگی، یکی از خوشمزه ترین پیتزاها را میتوانید در آن پیدا کنید.

کافه پرسپولیس Persepolis Cafe

بازدید از شهر زیبای سنت پترزبورگ به سرعت و با عجله امکان پذیر نیست. هر قدمی که در این شهر بردارید، بناها و اتفاقات شگفت انگیز خواهید دید و شما را تشویق میکند تا به کشف و جستجو در گوشه و کنار شهر بروید و از نزدیک با فرهنگ و زندگی روسها آشنا شوید. ما پیشنهاد منحصربفردی برایتان داریم. اگر از عاشقان هنر و اهل لذت بردن در کافه های خوب هستید، پس حتما سری به کافه پرسپولیس Persepolis بزنید که دارای دکوراسیون بسیار خلاقانه و زیبا با تم چوبی و رنگ های روشن است.

البته پس از اینکه سفارش شما را بیاورند، به نکته ی ریزی پی خواهید برد زیرا خوردنی های خوشمزه و رنگی کافه در کنار رنگهای روشن و قهوه ای آن، نمای چشم نواز بی نظیری را بوجود میآورد و یبه وزدی شما را وادار میکند دوربین خود را از کیفتان خارج کرده و شروع به ثبت عکسهای خارق العاده و به یاد ماندنی کنید.

 

 

نظر بدهید