رستوران های ایرانی ارمنستان

رستوران های ایرانی ارمنستان

رستوران شیروان

به جرأت می‌توان گفت که غذاهای ایرانی جزء غذای مورد علاقه‌ی بسیاری از مردم دنیا می‌باشد. رستوران شیروان، رستورانی ایرانی در ارمنستان با سابقه‌ی بیشتر از 10 سال فعالیت جزء بهترین رستوران‌های ایرانی کشور ارمنستان می‌باشد که علاوه بر ایرانی‌ها گردشگران خارجی را نیز همواره می‌توان در رستوران مشاهده کرد این رستوران با فضایی گرم وصمیمی و نشات گرفته از فرهنگ ایرانی همواره پذیرای مهمان زیادی در طول شبانه روز است. این رستوران با ارئه انواع غذاهای ایرانی، نان های ایرانی خوش طعم در این منطقه بسیار معروف است و همچنین کیفیت غذا و سرو آن در سطح عالی می‌باشد. پیشنهاد می‌کنیم در تور ارمنستان خود حتما غذا خوردن در این رستوران را در برنامه‌ی خود داشته باشید که جزء بهترین  رستوران‌های ارمنستان می باشد.

 

آدرس:تومانیان شماره 32 (بین خیابان آبویان و تریان)

شماره تماس:582565 – 099582565

رستوران آریا

رستوران آریا مجموعه‌ای از رستوران و کافی شاپ است که با محیطی دیدنی و خاطره انگیز می‌تواند یک خاطره‌ی به یادماندنی را در سفر با تور ارمنستان برای شما ثبت کند. این رستوران با منوی کاملا ایرانی به پذیرایی عالی از مشتریان می پردازد. در طول سفر خود با تور ارمنستان می توانید از رستوران‌های ارمنی زیادی که در این شهر است دیدن کنید و رستوران آریا که مطابق به ذائقه ایرانی هست را هم امتحان کنید و از سفر خود لذت ببرید. 

آدرس:ایروان، خیابان ایساهاکیان بین خیابان تامانیان(پارک کاسکاد)و باغرامیان

شماره تماس91433531-00374

 رستوران پروانا

رستوران پروانا را در تور ارمنستان خود حتما یکبار امتحان کنید و شک نداشته باشید که پشیمان نمی‌شوید چون این رستوران علاوه براینکه منویی  با قیمت های مناسب را ارائه می‌دهد چنان محیط  شاد و مهیجی دارد که می‌توانید در طول صرف غذا خود از موسیقی زیبا، شاد و خواننده‌های خوب ارمنی لذت ببرید و حتی بعد از صرف غذا در پیست رقص کالری بسوزانید. این رستوران می تواند جز یکی از تفریحات ارمنستان نیز باشد.

 

آدرس:ایروان-خیابان ایساهاکیان-شماره 41

شماره تماس:10545500-00374

 

نظر بدهید