رستوران های ایرانی تایلند

رستوران گوگوش

 پاتایا یکی از بهترین رستوران های پاتایا می باشد. در این رستوران  که  در دسته رستوران های ایرانی تایلند قرار می گیرد ، غذاهای لذیذ ایرانی به فروش می رسد. گردشگران ایرانی می توانند در این رستوران غذاهای ایرانی را با 199 بات خرید کنند.

آدرس : خیابان ساحلی پاتایا بین خیابان 11 و 12 روبروی مرکز خرید ایرانیان
تلفن تماس : 0852876502

 

رستوران پرديس

 در شعبه پاتایا يكي از زيباترين رستوران هاي پاتايا به حساب مي آيد كه يك غذاي ناب ايراني را مي توان در آن پيدا كرد. اين رستوران که یکی از رستورانهای ایرانی تایلند می باشد، شايد در نگاه اول چندان جالب به نظر نيايد ، اما قطعا همجواري با هتل گلدن بيچ ، باعث شده كه جزء رستوران هاي مورد علاقه ايرانيان محسوب مي شود.

آدرس:انتهاي خيابان دوم جنب هتل گلدن بيچ

تلفن: 169411-3866

 رستوران پارسا 

یکی از رستوران های ایرانی پاتایا تایلند است که غذاهای سنتی و مدرن ایرانی را از جمله کباب، انواع خورش و نوشیدنی‌هایی مانند دوغ،  و همچنین غذاهای دریایی با کیفیت خوب عرضه می‌کند.این رستوران یکی از بهترین رستوران ایرانی در پاتایا می باشد، پس پیشنهاد می کنیم حتما خوراکی های لذیذ این رستوران را امتحان کنید.مسافران ايراني كه در ساحل جامتين حضور دارند، وقتي مي خواهند به ساحل و خيابان وايكينگ تشريف بياورند، اين رستوران را در مسير خود مشاهده خواهند کرد. رستوران نایب يك رستوران با كوبيده هاي استثنايي كه مشتريان خارجي را نيز به خود جلب مي كند.

 

آدرس: خيابان دوم- خيابان پارتامانك نرسيده به پل

 

نظر بدهید