رستوران های ایرانی در مالزی

این رستورانها انواع غذاهای شرقی و غربی را به مردم ارائه می دهند.هر کس از هر جای جهان در مالزی می تواند هر نوع غذایی را سفارش دهد.مخصوص مسلمانان و به خصوص ایرانی ها که هر چه قدر هم غذا های مالزی خوشمزه وخوش طعم باشد باز هم نمی شود که غذای ایرانی خودمان را فراموش کرد.لذا برای حل این مشکل در مالزی رستوران های ایرانی زیادی وجود دارد که ما امروز قصد داریم در این مقاله اطلاعاتی را در باره این رستوران ها از قبیل ساعات کار، آدرس، نحوه دسترسی،منو ها و مشخصات جغرافیایی رستوران های ایرانی در اختیار شما قرار دهیم.

بهترین رستوران های ایرانی مالزی

 رستوران علی بابا

این رستوران در شهر کولالامپور قرار دارد و کافی است شما نام آن را در نقشه اینترنتی تلفن همراه تان جستجو کنید.در این رستوران می توانید از انواع غذاهای ایرانی را سفارش دهید.

این رستوران برای کسانی که دنبال غذای حلال هستند گزینه بسیار خوبی است. تلفن رستوران علی بابا مالزی:  ۶۰۳۴۲۵۱۰۰۲۵

رستوران شیشا لانج

رستوران شیشا لانج، که نامش برگرفته از یک کلمه مالزیایی است شیشا به معنی قلیان و لانج به معنی سالن است.با سر هم کردن این دو کلمه در مجموع سالنی می شود که در آن جا می توان استراحت کرد و لم داد.این رستوران در محله مونت کیارا (Mont Kiara) و در تراس خیابان سولاریس (solaris) قرار گرفته است .

یعنی برای وارد شدن به فضای رستوران باید از آسانسور استفاده کرد.این جا یک محله با صفا و لوکسی است و در آن انواع ماشین های لوکس و گران قیمت پیدا می شود.

رستوران زعفران

رستوران زعفران در  خیابان بوکیت بینتانگ واقع است. وقتی که در پیاده رو در حال قدم زدن هستید افرادی رو می بینید که با در دست داشتن منو های غذا از شما دعوت می کنند.که وارد رستوران شوید. 

 

رستوران كلبه شرقی

این رستوران از ساعت 12 ظهر لغایت 1و نیم بامداد پذیرای میهمانان خود می باشد.این رستوران در شهر کوا لامپور خیابان بوکیت بینتانگ، خیابان Jalan Beranganو قع شده است.

شماره تماس: +۶۰ ۳-۲۱۴۴ ۷۴۷۵

رستوران پرشیا

شما برای رفتن به این رستوران لازم است که قبلا تماس بگیرید و هماهنگ کنید.

شماره تماس: +۶۰ ۳-۲۱۶۴ ۴۴۵۴

آدرس :مالزی، کوالالامپور، خیابان Jalan Ampang، شماره ۲۱۸

رستوران ناب

این رستوران هم برای سیو کردن غذا نیاز به هماهنگی قبلی دارد و ساعات بازگشایی این رستوران را باید با تماس تلفنی پرسید.

شماره تماس و آدرس این رستوران به ترتیب عبارتند از: +۶۰ ۳-۲۱۴۳ ۳۹۴۹ آدرس: کوالالامپور، خیابان بوکیت بینتانگ

رستوران نایب

این رستوران در شهر کوالالامپور، خیابان کامپونگ بارو (Kampung Baru)، خیابان (Yap Kwan Seng)
واقع است. علاوه بر این رستوران ها، رستوران های ایرانی دیگری از جمله رستوران طهران، تکتاز، سنا، پالم، جام جم و … در مالزی وجود دارد.

 

نظر بدهید