رستوران های ایرانی در گرجستان

1-رستوران پالز:

رستوران ایرانی پالز در قلب شهر تاریخی تفلیس قرار دارد و انواع غذاهای ایرانی، گرجی، پذیرای مهمانان خود می‌باشد و سعی دارد که غذاهایی یا بهترین کیفیت به مهمان خود ارائه دهد.

اگر با تور گرجستان به تفلیس سفر می‌کنید حتما یک وعده غذایی را در این رستوران امتحان کنید.رستوران یکی از رستوران های برتر تفلیس به انتخاب مسافران است.

آدرس: 70, Kostava St, Tbilisi, Georgia

2- رستوران هزار و یک شب:

رستوران ایرانی هزار و یک شب در تفلیس انواع غذاهای ایرانی رو طبخ می‌کند.به ایرانی هایی که با تور تفلیس به این شهر سفر می‌کنند و براشون خیلی اهمیت داره که غذاها حلال باشه پیشنهاد می کنم رستوران هزار و یک  شب رو امتحان کنند و از خوردن و چشیدن طعم غذاهای این رستوران لذت ببرند.

در این رستوران علاوه بر غذا، می‌توانید از شنیدن موسیقی ایرانی نیز لذت ببرید و در این رستوران هر شب نیز موسیقی زنده برگزار می‌شود.

آدرس: تفلیس، خیابان لسلیدزه، شماره9

 3-رستورانی آکوپاب:

رستوران آکواپاب جزء رستوران‌های با کیفیت تفلیس است که انواع غذاهای ایرانی، گرجی، را با کیفیت و تنوع بالا سرو می‌کند. محیط داخلی رستوران به روز و مدرن بوده و فضای دلپذیری را برای گذراندن وقت و صرف غذا  فراهم می‌کند.رستوران آکواپاب در راستای رضایت مشتریان نیز سرویس بیرون بر را نیز فراهم کرده است.

اگر به دنبال نوشیدنی‌های اصیل ایرانی هستید می توانید آکواپاب را انتخاب کنید.تنوع نوشیدنی های این رستوران بسیار بالاس و انواع نوشیدنی های اصیل ایرانی و نوشیدنی های گرجی را دارد. 

 آدرس: تفلیس، خیابان لسلیدزه (Leselidze st)، شماره 12

 4- رستوران نایب:

رستوران نایب،رستوران نام آشنای ایرانی که اکثرا ایرانی ها این رستوران را می‌شناسند و غذاهای لذیذ آن را چشیده اند.حالا رستوران نایب در قلب گرجستان، شهر تفلیس قرار دارد و در مرکز شهر تفلیس قرار دارد. رستوران نایب طرفداران پروپاقرص بسیاری در بین ایرانی‌ها و حتی گرجستانی‌های،اروپایی‌ها،آمریکایی‌ها دارد. اگر با تور گرجستان به تفلیس سفر کردید و غذاهای رستوران نایب را امتحان نکردید اشتباه سختی را مرتکب شده‌اید. 

 

آدرس: - Freedom square # 12 Shalva dadiani Nayeb Restaurants Tbilisi 

 

نظر بدهید