مراکز خرید ارمنستان

۱۰ تا از بهترین مراکز خرید ارمنستان

در ارمنستان انواع مراکز خرید سنتی و مدرن وجود دارد و شما می توانید با گشت و گذار در این مراکز، سوغاتی ها و خریدهای خود را انجام دهید. 

دالما (Dalma)

یکی از بزرگترین و معروف ترین مراکز خرید کشور ارمنستان که در کشور ارمنستان قرار دارد، مرکز خرید آلما است. این مرکز خرید، از تعدادی فروشگاه لباس، کافه، رستوران، و سالن سینما تشکیل شده است و گردشگران زیادی به قصد تفریح و خرید به بازدید از این مرکز خرید می پردارند. تعدادی از انواع برندهایی که می توان در این مرکز خرید یافت، السی واکیکی، برشکا، زارا، و مانگو است.

ایروان مال (Yerevan mall)

دومین مرکز خرید معروف در کشور ارمنستان که آن هم در ایروان قرار دارد و به نام مرکز خرید ایروان مشهور است، نمای زیبایی به شهر بخشیده و وجود انواع تفریحات، فروشگاه های لباس و فود کورت ها (مراکز تهیه غذا)، آن را به یک مرکز خرید پر تردد و دوست داشتنی و پرطرفدار تبدیل کرده است.

 

روسیا (Rossia)

یکی دیگر از مراکز خرید شهر ایروان که با مترو فاصله کمی دارد و می توانید به راحتی به آن دسترسی داشته باشید،روسیا است. این مرکز خرید از دسته فروشگاه های تازه و نو این کشور محسوب می شود و دارای فود کورت های جداگانه، فضای بازی، فروشگاه های لباس، لوازم آرایش و ورزشی است.

بازار ورنیساژ (Vernissage)

بازار سنتی ورنیساژ یکی از مکان های اصیل و زیبای ارمنی است و همه ساله گردشگران زیادی از سرتاسر دنیا به خود جلب می کند. اگر به دنبال انواع سوغاتی های ارمنستان هستید، این مکان را از دست ندهید. در این مکان با انواع مردم محلی و با انواع سوغاتی های کشور ارمنستان آشنا خواهید شد. این مکان به قدری بزرگ است که می توانید همه خریدهای سوغاتی خود را انجام دهید. این بازار به شکل خیابانی و در روزهای شنبه و یکشنبه برگزار می شود.

در این بازار می توانید انواع فرش، صنایع دستی، یادگاری ها، پرچم کشورها، سفال، جواهرات، نقاشی، آثار چوبی، چاقو و بسیاری چیزهای دیگر را بیابید.

اسکادا (Escada)

یکی از معروف ترین برندهای لباس زنانه که در تمام دنیا شعبه دارد، اسکادا است. یکی از شعب بزرگ این برند، در خیابان ماشتوتس ایروان واقع شده است. در این مرکز خرید انواع لباس ها با هرگونه سلیقه موجود است و به ویژه بانوان می توانند لذت خرید را به خوبی تجربه کنند.

تشیر (Tashir)

تشیر یکی از بزرگترین فروشگاه های ارمنستان که در قسمت شمالی ایروان واقع شده است. این مرکز خرید نیز در حقیقت، مرکز خرید خیابانی می باشد و جلوه ای ویژه به این خیابان می بخشد. در این مرکز خرید انواع فود کورت ها، فروشگاه های لباس، کیف و کفشو لوازم آرایش موجود است.

بازار گومی شوکا (Gumi Shuka)

 یکی از بازارهای ایروان که بیشتر برای خرید گوشت و سبزیجات، ادویه، میوه، سوسیس کالباس، میوه های خشک، شیرینی جات، و آجیل مناسب است. اگر به دنبال مکانی برای خرید هدیه و سوغاتی دادن هستید این بازار، بسیار مناسب خواهد بود.

مورگان (Morgan)

 اگر به دنبال خرید لباس های مهمانی و راحتی هستید، می توانید از این مرکز خرید واقع در خیابان تومانیان، دیدن کنید. این فروشگاه که بیشتر برای بانوان طراحی شده است، از دسته برندهای فرانسوی است.

 

مترونوم (Metronome)

 مرکز خرید مترونوم در شهر ایروان که در خیابان کاجازنونی است، یکی از انواع مراکز خریدی است که دارای سینمای عمومی، فروشگاه های کیف، کفش و لباس، لوازم آرایشی و همچنین انواع فود کورت های زیبا است.

 

میدان جمهوری (Republice Squer)

یکی از جذاب ترین و معروف ترین مناطق ایروان که طرفداران زیادی دارد، میدان جمهوری است. در اطراف میدان جمهوری که در قسمت مرکزی ایروان قرار دارد، انواع فروشگاه های لباس، کیف و کفش وجود دارد که از انواع مختلف برندهای جهانی است. گشت و گذار در این منطقه نیز شما را با انواع برندها و مدهای لباس آشنا خواهد کرد.

 

نظر بدهید