پارک های آبی دبی

آشنایی با پارک آبی وایلد وادی دبی | Wild Wadi Water Park

پارک آبی وایلد وادی نه تنها یکی از بهترین های دبی است که در دنیا نیز حرف های بسیاری برای گفتن دارد و جزو ده پارک آبی برتر دنیا خودنمایی می کند. شهرت وسایل بازی و سرگرمی های گوناگون در این پارک آن قدر زیاد است که هر گردشگری علاقه مند می شود برای یک بار هم که شده طعم هیجان را در وایلد وادی تجربه کند. این پارک آبی جذاب در یکی از بهترین مناطق دبی، یعنی ساحل جمیرا و درست در مقابل برج العرب ساخته شده است. جمیرا یکی از مدرن ترین، زیباترین و البته گران ترین سواحل دبی به شمار می آید که اقامتگاه ها و تفرجگاه های متعددی هم در خود دارد.

 پارک آبی وایلد وادی در سال 1999 میلادی ساخته شد و پارک جدیدی به شمار نمی آید؛ اما آن قدر خوب به این مرکز رسیدگی می شود که با بازدید از آن احساس نمی کنید که وسایل کهنه هستند یا محیط تمیز و به روز نیست. در واقع وسایل به روز و با کیفیت شما را درباره قدمت پارک آبی نیز به شک می اندازند. این پارک آبی به صورت کامل در فضای باز قرار گرفته و از داخلش می توانید ساحل جمیرا، برج العرب و مناظر زیبای اطراف را ببینید.

پارک آبی وایلد وادی بخشی از پروژه های مسوولان دبی برای جذب گردشگر بود و ساخت آن را گروه بین المللی جمیرا بر عهده داشت. گروه جمیرا در حقیقت یک شرکت توریستی است که در زمینه هتل سازی، خدمات گردشگری، رستوران های زنجیره ای و... فعالیت می کند. به همین خاطر اگر در یکی از هتل های جمیرا ساکن باشید، می توانید به صورت رایگان از پارک آبی وایلد وادی استفاده کنید.حدود 30 نوع سرگرمی در این پارک آبی وجود دارد و تلاش شده تا محیطی خانوادگی و صمیمانه برای مراجعه کننده ها فراهم شود. اینجا می توانید از سرسره ای به ارتفاع 33 متر به پایین سر بخورید یا در استخر موج خود را به دست موج ها بسپارید یا حتا گوشه دنجی بیابید و زیر آفتاب گرم دبی کمی استراحت کنید. 

شخصیت های پارک آبی وایلد وادی

اگر اهل خواندن داستان های کهن باشید شاید یوها یا جُحا (Juha) را بشناسید؛ جُحا یک شخصیت در داستان های عربی است که گاهی باهوش می شد و گاهی خود را به نادانی می زند. البته داستان های او در فرهنگ مردم خاورمیانه نفوذ کرده و ما ایرانی ها او را بیشتر با نام ملا نصرالدین می شناسیم. ظاهر پارک آبی وایلد وادی را بر اساس داستان های یوها ساخته اند و با ورود به آن به یاد ماجراهای او خواهید افتاد. این گونه در کنار تفریحات هیجانی گردشی هم در میان تاریخ و ادبیات اعراب خواهید داشت. البته باید بدانید یوها تنها شخصیت حاضر در پارک نیست و همچنین می توانید سندباد را نیز از نزدیک ببینید. 

ویژگی های شاخص و افتخارات پارک آبی وایلد وادی دبی

وایلد وادی تنها یک مجموعه تفریحی معمولی میان هزاران تفرجگاه امارات نیست بلکه توانسته جوایز کشوری و بین المللی زیادی را از آن خود کند. در 10 سال گذشته این پارک آبی جوایزی برای ایمنی، تکنولوژی و نوآوری، کیفیت، آموزش و برنامه های جذاب به دست آورده است. از جمله مهمترین جوایز و افتخارات وایلد وادی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هفتمین پارک آبی برتر دنیا در سال 2018 از نگاه وبسایت تریپ ادوایزر
 • از 10 پارک آبی برتر دنیا در سال 2017 از نگاه وبسایت تریپ ادوایزر
 • برترین پارک آبی در خاورمیانه در سال 2017 از نگاه وبسایت تریپ ادوایزر
 •  جایزه گلد کوالیتی دبی (Dubai Quality Gold Award) در سال 2007 میلادی

 

گذشته از افتخاراتی که وایلد وادی برای دبی داشته است باید بدانید که در آن همه چیز سرگرم کننده و خاطره انگیز است. بی تردید آب تنی و سُر خوردن از روی سرسره های غول پیکر و گوناگون این مرکز شما را راضی خواهد کرد و باز هم به اینجا خواهید آمد زیرا رفتار مسوولان، امنیت، تنوع فعالیت ها، توجه غریق نجات ها همه و همه در وایلد وادی در سطحی عالی است. در این مرکز ماموران و متخصصانی با 41 ملیت مختلف آماده اند تا از میهمانان پذیرایی کنند. وایلد وادی نخستین پارک آبی در دنیاست که توانسته گواهینامه ایزو (ISO) را از آن خود کند. این گواهی نامه نشان می دهد که این مجموعه تفریحی به صورت کامل استانداردسازی شده است.تمام غریق نجات های وایلد وادی گواهی بین المللی دارند. بد نیست بدانید تیم وایلد وادی در طی سال های 2006 و 2007 قهرمان مسابقات ملی غریق نجاتی امارات متحده عربی شده اند.  کمتر کسی از این موضوع باخبر است اما مجموعه وایلد وادی و کارکنانش از طرفداران و حامیان محیط زیست هستند و در همه امور سعی می کنند کارهایی را انجام دهند که به محیط آسیب وارد نشود. به طور مثال انواع کاغذ، روغن، کارتریج و کارتن را بازیافت می کنند.

 

وسایل بازی پارک آبی وایلد وادی دبی

حدود 30 نوع وسیله بازی در پارک آبی وایلد وادی وجود دارد که به راستی همه آنها هیجان انگیز هستند. برای این که در جریان جذابیت پارک آبی وایلد وادی قرار بگیرید، در این جا با بهترین های شان آشنا می شویم.

وسایل بازی در این پارک به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که برای همه سنین و وزن ها مناسب باشند. حتا برخی وسایل موجود در وایلد وادی برای بانوان باردار هم مناسب سازی شده اند. پس در این پارک آبی حواس تان به تابلوهای راهنما باشد. در وایلد وادی 3 استخر بزرگ نیز به چشم می خورد که آن ها را معرفی خواهیم کرد. 

1- سرسره سقوط آزاد جمیرا سکیرا | Jumeirah Sceirah

جمیرا سکیرا، محبوب ترین سرسره وایلد وادی است که اغلب صف های طویلی برای تجربه آن تشکیل می شود.

هنگامی که به بالای سرسره جمیرا سکیرا برسید با دو محفظه رو به رو خواهید شد. وارد یکی از آن ها که شوید، شمارش معکوس اعلام می شود و می توانید صدای تپش قلب تان را به وضوح بشنوید. خیلی زودتر از آن که آمادگی کامل را پیدا کنید، زیر پای تان خالی می شود و به معنای واقعی سقوط می کنید، سپس باقی مسیر را درون سرسره ای بزرگ و سرپوشیده طی می کنید. قسمت جالب ماجرا آن جاست که سرعت شما در این مرحله به 80 کیلومتر در ساعت می رسد! بد نیست بدانید با این سرسره جذاب نزدیک 120 متر را پشت سر می گذارید.

 

 

2- برج سورج | Burj Surj

برج سورج، یکی از جالب ترین وسایل بازی و تفریحی در پارک آبی وایلد وادی است. این سرسره بارها و بارها شما را می چرخاند و در نهایت به داخل یک استخر بزرگ پرتاب می کند. برای تفریح در این سرسره می توانید دو نفری سوار بر تیوپ شوید و یا همراه با دوستان تان جمعی 5 نفره تشکیل دهید و خودتان را وارد این چالش آبی کنید.

 

 

3- مستر بلسترز | Master Blasters

مستر بلسترز همچون ترنی است که شما را در میان آب ها پیش می برد. قدرت بالای آب کاری می کند تا مسیر پر پیج و خم این سرسره را با سرعت و هیجان بی مانند طی کنید. 

 

4- تنتروم اَلی | Tantrum Alley

یکی دیگر از مهیج ترین وسایل بازی وایلد وادی پیش روی شماست. تنتروم الی نیز ظرفیتی 2 تا 4 نفره دارد و می توانید هیجانش را با دوستان و همراهان خود تقسیم کنید. در این سرسره دو بخش بزرگ و پرشیب و 3 گرداب هیجان انگیز را پشت سر می گذارید و در نهایت به درون استخر پرتاب می شوید. 

 

5- قایق و دریاچه یوها | Juha's dhow and lagoon

قایق و دریاچه یوها در واقع قسمتی از پارک آبی وایلد وادی است که در آن مجموعه ای از سرگرمی های مخصوص کودکان و خانواده قرار دارد. در یوها بیش از 100 بازی مختلف به چشم می خورد که از آن جمله 5 سرسره، تفنگ های آب‌پاش، دوش های آبپاش و استخرهای کودک هستند و والدین هم اجازه دارند در کنار کودکان شان تفریح کنند. بد نیست بدانید که این بازی در سال 2005 به مجموعه وایلد وادی اضافه شد.

 

 

 

7- رودخانه خروشان | Action River

در رودخانه خروشان، با یک بخش متفاوت و جذاب طرف هستید. این رودخانه با جریان های 100،000 لیتری اش، وضعیت متلاطمی را درون رودخانه ایجاد می کند. به این ترتیب کافیست به رودخانه خروشان بروید تا با موج های یک متری غافلگیر شوید. این رودخانه عمق کمی دارد؛ اما اگر خوب قوانین شنا را نمی دانید پیشنهاد می کنیم جلیقه نجات بپوشید.

 

 

8- موج سواری | Wipeout and Riptide 

شاید باورتان نشود اما در وایلد وادی می توانید موج سواری کنید! ماجرا از این قرار است که محوطه ای شبیه به رودخانه ساخته اند و در آن به وسیله شبیه ساز، موج هایی را ایجاد کرده اند و علاقه مندان می توانند سوار بر تخته های موج سواری شده و در این رود باریک اما پرخروش از موج ها لذت ببرند. افرادی که وارد این شبیه ساز می شوند باید حداقل 1.1 متر قد داشته باشند بنابراین کودکان اجازه موج سواری در این قسمت را ندارند.

با ورود به بخش موج سواری وایلد وادی می توانید اوج هیجان را در این پارک تجربه کنید. بد نیست بدانید که ساخت مجموعه موج سواری این پارک بسیار حساب شده بود و توسط مهندسی آمریکایی به نام توماس لوکتفلد (Thomas Lochtefeld) طراحی و ساخته شد؛ پس شک نکنید که حس موج سواری داخل دریا و اقیانوس را در پارک وایلد وادی تجربه خواهید کرد. تنها 4 پارک آبی در دنیا استخری برای موج سواری به خوبی وایلد وادی دارند بنابراین پیشنهاد می کنیم که این بخش از پارک را از دست ندهید.

9- استخر موج | Wave pool

این روزها پارک های آبی زیادی استخر موج دارند؛ اما استخر موج پارک آبی وایلد وادی چیز دیگری است. این استخر نه تنها بزرگ ترین استخر موج در خاورمیانه به حساب می آید، بلکه با کیفیت قابل قبولی ساخته شده است. هنگامی که وارد استخر موج وایلد وادی شوید، تازه می فهمید از چه حرف می زدیم. این استخر بلافاصله با موج های بزرگ و کوچکش به استقبال شما می آید و شما را غرق در هیجان می کند. بد نیست بدانید گاه بلندی موج ها به 1.5 متر هم می رسد.

تمام افراد با هر سنی می توانند برای تفریح و آب بازی به درون استخر موج بروند، البته کودکان لازم است همراه والدین خود باشند و کسانی که شنا نمی دانند، لازم است جلیقه نجات داشته باشند.  

رستوران های پارک آبی وایلد وادی

حتما بعد از بازی و تفریح و فعالیت های متنوع در پارک آبی وایلد وادی گرسنه و تشنه خواهید شد، به همین منظور در این پارک 3 رستوران و 2 بوفه وجود دارد که با انواع غذاها و نوشیدنی ها از میهمانان پذیرایی می کنند. این مکان ها با خوراکی هایی نظیر کباب، فست فود و پیتزاهای مختلف حسابی خستگی شما را از بین می برند. 

از جمله خوراکی های محبوب این رستوران ها و کافه ها، بستنی های متنوع، پشمک، انواع میوه و پاپ کورن است. اگر به دنبال یک خوراکی سبک هستید و تنها می خواهید گرسنگی تان رفع شود می توانید چند میوه یا کلوچه از این رستوران ها تهیه کنید.

حتی اگر آلرژی و حساسیت غذایی هم دارید، نگران نباشید زیرا در رستوران های پارک آبی وایلد وادی برای افراد دارای آلرژی هم تدابیر ویژه ای اندیشیده شده است، پس حتما این موضوع را با کارکنان رستوران ها در میان گذارید.

در رستوران های این پارک آبی بزرگ، همه نکته های بهداشتی رعایت می شوند و با خیال راحت می توانید همبرگر یا مرغ سوخاری و یا حتا سالاد سفارش بدهید. پیشنهاد می کنیم اگر اهل پیتزا هستید مارگاریتا و پپرونی را در این رستوران ها امتحان کنید زیرا این دو نوع پیتزا به صورت سنتی و در اجاق های ویژه ای پخته می شوند.

رستوران ها و کافه های پارک آبی وایلد وادی عبارت اند از:

 • همبرگر و هات داگ جولشانز | Julshan’s Burgers and Dogs: غذاهای فست فودی
 • آشپزخانه خانوادگی جولشانز | Julshan’s Family Kitchen: غذاهای فست فود
 • اسموک هوس | Smoke House: انواعی از غذاهای باربیکیو
 • ریپتایت پیتزا | Riptide Pizza: انواعی از پیتزاها
 • میوه ها و اسنک های لیلا | Leila’s Fruits and Snacks: انواعی از نوشیدنی ها و ساندویچ های سالم
 • کافه شاه‌بندر | Shahbandar's Cafe: انواعی از تنقلات مانند ناچو، پاپ کورن، بستنی، میلک شیک و ...

توجه داشته باشید که شما حداکثر اجازه همراه داشتن یک لیتر آب آشامیدنی در محوطه پارک آبی را دارید. این نکته را هم در نظر داشته باشید که در پارک آبی وایلد وادی نمی توانید نوشیدنی الکی تهیه کنید. همچنین از بیرون نیز نمی توانید این نوشیدنی ها را همراه خود به درون پارک آبی بیاورید. 

 

آلاچیق های لوکس وایلد وادی

در وایلد وادی 8 آلاچیق VIP یا لوکس وجود دارد که استفاده از آن ها برای تمام بازدیدکنندگان آزاد است. این آلاچیق های با کیفیت برای حفظ حریم شخصی و البته محل استراحت میهمانان ساخته شده اند. با خرید بلیت این آلاچیق ها نه تنها می توانید در فضایی راحت، نفسی تازه کنید، بلکه از امکانات دیگری نیز بهره مند می شوید که عبارت اند از:

 • 4 تخت و 4 صندلی
 • حوله های تمیز پس از ورود
 • آب معدنی
 • انواع نوشیدنی و میوه
 • یخچال خصوصی

 

 

فروشگاه‌های وایلد وادی

مایو و لباس شنای خود را فراموش کرده اید؟ عینک ندارید و نگرانید که چشمان تان در حین شنا آسیب ببیند؟ دوست دارید از این مجموعه تفریحی سوغات تهیه کنید تا خاطرات خوش تان همیشه در ذهن ها باقی بماند؟

در پارک آبی وایلد وادی 4 فروشگاه برای افرادی مثل شما وجود دارد. در این فروشگاه ها طیف گسترده ای از لباس های شنا، تی‌شرت، حوله، اسباب بازی برای کودکان و سوغات برای تمامی سنین فروخته می شود. 4 فروشگاه وایلد وادی عبارت اند از:

 • بازار الوادی | Souk Al Wadi
 • بازار شابندر | Shabandar's Souk
 • ایر تتو | Air Tattoo
 • ارابه سنباد | Sinbad’s Cart

 

فیشو | فیش اسپای وایلد وادی

در سال های اخیر شاهدیم که از ماهی های ریز برای درمان و از بین بردن پوست مرده انگشتان پا استفاده می کنند. به این صورت که پاهای‌تان را در آب های ولرم می گذارید و ماهی های ریز موجود در آن، دور تا دور پاهای شما را می گیرند. در همین حین که ماهی ها باعث گزگز در انگشتان پای شما می شوند، از پوست مرده شما تغذیه کرده و به این ترتیب پوست انگشتان نرم و لطیف می شود. 

 

دیگر امکانات پارک آبی وایلد وادی

در این مجموعه تفریحی تلاش شده تا امکانات رفاهی مناسبی به میهمانان ارایه شود. در این بخش به امکانات پارک آبی وایلد وادی می پردازیم:

 • کمد قفل دار برای قرار دادن وسایل شخصی
 • رختکن مخصوص بانوان
 • دوش
 • سرویس بهداشتی
 • صندلی های مخصوص آفتاب گرفتن
 • اجاره حوله
 • پارکینگ

امکانات رفاهی این پارک آبی در سطح قابل قبول و با کیفیتی قرار دارد، برای مثال باید بدانید که سالن رختکن بانوان و آقایان آن جداست و هر کس قفسه جداگانه ای دارد. این رختکن ها بعد از هر سانس بازی و در زمان های خلوت به سرعت تمیز می شوند. خوب است بدانید که به هر مراجعه کننده یک دستبند مغناطیسی داده می شود که کلید کمد لباس های اوست.

این دستبند همچنین یک کارکرد دیگر هم دارد که به وسیله آن می توان هزینه های خرید خوراکی و نوشیدنی را پرداخت کرد. به این ترتیب دیگر مجبور نیستید پول نقد یا کارت اعتباری خود را با خود این طرف و آن طرف ببرید. 

 

آشنایی با پارک آبی آتلانتیس در دبی | atlantis aquapark dubai

دبی در سال های اخیر پیشرفت های چشمگیری داشته و همین موضوع سبب شده تا سالانه مسافران زیادی قصد سفر به این شهر مدرن و رویایی را داشته باشند. البته این تنها پارک آبی دبی نیست که بسیار معروف است چرا که پارک دیگری به نام  پارک آبی وایلد وادی هم در این در شهر وجود دارد که ما به تفسیر درباره توضیح داده ایم. آتلانتیس از برترین پارک های آبی دبی است و دارای هیجان انگیزترین سرسره های آبی می باشد. 

 

پارک آبی آتلانتیس در دبی جز برترین پارک های آبی جهان قرار می گیرد و از امکانات رفاهی خوبی هم برخوردار است چرا که این پارک متعلق به هتل آتلانتیس بوده که این از برترین و بهترین مکان های اقامتی در دبی نیز محسوب می شود. البته این پارک درون هتل نیست و در محوطه ی خارجی هتل قرار دارد و به اندازه ای مدرن و عالی است که افراد زیادی برای این که بتوانند راحت باشند برای رفتن به این پارک هتل آتلانیس را هم برای اقامتشان انتخاب می کنند. این پارک دارای ۷ مدل سرسره است که با سوار شدن بر هر کدامشان قلبتان به تپش افتاده و از شدت ترس و هیجان فریاد می کشید. اگر برای هیجان و نشاط به آتلانتیس آمده اید حتما سرسره های آن را امتحان کنید. پیش از شروع بازی و سوار شدن بر سرسره ها باید توجه داشته باشید که قدتان باید بیشتر از ۱٫۲ متر باشد. افراد کوتاه قد تر به دلیل خطر غرق شدن از سواری در سرسره ها منع شده اند.بخش های اصلی پارک آبی آتلانتیس عبارت از سرزمین دلفین ها، سرزمین شیرهای دریایی، وسایل بازی ، آکواریوم و غواصی می شود.

 

تفریحات ممکن در پارک آبی آتلانتیس در دبی

سرسره آبی آکواکندا | Aquaconda

یکی از طولانی ترین و هیجان انگیزترین سرسره های آبی این پارک آکواکندا است. این سرسره که معروف به سرسره مار به دلیل پیچ های تودرتویی که دارد است طرفداران بسیاری دارد. زمانی که سوار این سرسره می شوید از درون تونل های باریک و سرپوشیده عبور می کنید و در نهایت به محوطه قیف شکلی از جنس فیبر که بزرگ ترین دریچه فیبر و شیشه ای جهان هست سقوط می کنید و وارد استخری عمیق می شوید. این سرسره آن قدر هیجان انگیز است که با وجود سربسته بودن تونل ها همیشه صدای فریاد از آن به گوش می رسد.لازم به ذکر است که هیچگونه خطری در حین عبور از این سرسره برای شما به وجود نخواهد آمد.

 

سرسره زوم رنگو | Zoomerango

دیگر سرسره ی جذابی که درون پارک آبی آتلانتیس در دبی قرار دارد سرسره ی زوم رنگو است که حالت U شکل دارد و بعد از آکواکندا در بین بازدیدکنندگان پارک بسیار محبوب است، به منظور استفاده از این سرسره ابتدا سوار تپوپ های یک یا دو نفره می شویم و به صورت عمودی سقوط می کنیم.

حتما توجه داشته باشید هنگام سر خوردن دست یا پایتان زیر تیوپ نرود، چرا که سرعت سر خوردن بسیار بالا است و ممکن است که شما زخمی شوید.

 

سرسره انتقام خدای دریا | Poseidon’s Revenge

قطعا همه ما بارها برایمان پیش آمده است که بخواهیم با قدرت آب بجنگیم، برای همین در پارک آبی آتلانتیس در دبی اقدامی را برای این خواسته ما فراهم آورده شده است. شما هنگامی که درون این سرسره پا می گذارید باید با تمام قوا با آب بجنگید. حس پرتاب شدن بی اختیار احساس عجیب و وحشتناکی است، پس از سقوط و پیچ و تاب خوردن به استخری وسیعی می رسیم و بالاخره برای چند ثانیه به آرامش می رسیم.

 

سرسره رقابت | Slitherine

این سرسره که به سرسره ی رقابتی مشهور است در ساختمانی شبیه به معبد ساخته شده و تفاوت آن بقیه سرسره ها در این است که باید حتما دونفره سوار شوید. در پایین ترین نقطه ی سرسره و دقیقا پیش از پرتاب شدن داخل استخر میزان سرعت هر یک از سرسره سواران به صورت جداگانه اندازه گیری شده و توسط مانیتورهای بزرگی به آن ها نشان داده می شود، هر کسی که بتواند با سرعت بیشتری مسیر سرسره را طی کند برنده ی مسابقه محسوب می شود.سرسره رقابتی یکی از جدیدترین و مدرن ترین سرسره های پارک آبی آتلانتیس است.

 

سرسره ترن آبی | Water Coasters

اگر سوار ترن های هوای در شهربازی شده باشید می توانید حس و حالی که در هنگام سوار شدن به سرسره ترن آبی خواهید داشت را می توانید درک کنید. بازی کنان در این قسمت باید سوار بر تیوپ های یک یا دو نفره شوند و بدون هیچ اختیاری در میان زمین و هوا معلق شده و از تونل های رو باز و سربسته این طرف و آن طرف بروند. این سرسره آن قدر بالا و در میان آسمان ساخته شده که دور تا دورش را با توری هایی محفوظ کرده اند تا بازی کنان کنجکاو و بازی گوش به پایین پرتاب نشوند.

 

سرسره حمله کوسه | Shark Attack

هیجان در پارک آبی آتلانتیس پایان ندارد، بعد از آن همه سرسره های هیجان انگیز حالا نوبت این است که به جنگ با کوسه ها هم بروید. شما زمانی که بلیط این سرسره حمله کوسه را خریدید و و داخل سرسره شدید همه چیز خیلی عادی می گذرد ولی ناگهان شما خودتان را در میان چندین کوسه و انواع و اقسام ماهی های دیگر مشاهده می کنید.

ترس و وحشت و دیدن کوسه ها از فاصله ای به این نزدیکی غیر قابل وصف است، اما پیش از این که کوسه ها برسند از تونل خارج شده و سرسره به پایان می رسد.به غیر از تفریحاتی که آدرنالین شما تا سرحد ممکن بالا می برد تفریحاتی هم هستند که نیازی نباشد قلب شما به شدت بتپد، در ادامه به چند مورد از آن ها اشاره خواهیم کرد.

رپیدز | The Rapids

مسافتی حدود ۱٫۶ کیلومتری در میان آب های متلاطم در پارک آّی آتلانتیس وجود دارد که می توانید سوار بر تیوپ وارد یک رودخانه های خروشان نیز بشوید.

سرزمین دلفین ها | Dolphin Bay

بخش دیگر این مجموعه به سرزمین دلفین ها معروف است و شما می توانید با این حیوانات باهوش ارتباط برقرار کنید، اوقاتی را با آن ها بگذرانید.

اسکیت روی سرسره

یکی از عجیب ترین قسمت های پارک آبی آتلانتیس اسکیت بازی روی سرسره های غول آسایش است. هرکسی اجازه ی اسکیت بازی روی سرسره ها را ندارد و تنها در مواقع مراسمی خاص و اسکیت بازان حرفه ای برای قدرت نمایی خود دست به اسکیت بازی روی سرسره های این پارک می زنند که بسیار خطرناک اما هیجان انگیز است.

بخش تفریحات کودکان

کودکان هم در این مجموعه تفریحات مربوط به سن خودشان را دارند، آن می توانید در صلعه های کوچکی که برایشان ساخته شده با استفاده پلکان ها و نردبان هایی که برای آن ها ساخته شده بالا بروند، همچنین سرسره، تاب، استخر های کودکانه همه و همه یک جا کنار هم برای شادی بیشتر فرزندانتان در این منطقه گرد هم آمده اند.

 

 

 

بایدها و نبایدها در پارک آبی آتلانتیس در دبی

 • میزان شناخت شما به عنوان افراد بزرگسال یا کودک بر حسب میزان قد شما می باشد و افراد بالاتر از ۱٫۲ درگروه افراد بزرگسال قرار می گیرند.
 • بازدیدکنندگان باید در تمامی مراحل کارت عکسداری که در هنگام ورود به پارک به آن ها داده می شود را نزد خود نگه دارند.
 • افرادی که حق همراه آوردن میهمان و یا استفاده از تخفیف های پارک را دارند باید بدانند که بیش از سه میهمان نمی توانند به همراه خود بیاورند.
 • به هیچ وقت بلیطی که فروخته می شود قابل استرداد نمی باشد.
 • برای کسانی که در هتل آتلانتیس اقامت دارند تخفیف هایی در نظر گرفته می شود.
 • می توانید کارت اشتراک سالانه ی پارک هم تهیه کنید و علاوه بر تخفیف هایی که شامل حالتان می شود هر زمان از سال هم بیایید می توانید از آن بهره مند شوید. اگر شارژ کارتتان تمام شد هم می توانید مجدد این کارت را شارژ نمایید.

.

 

نظر بدهید