تهرانگردی ویژه #نوروز98- شرکت هواپیمایی پاژسیر مجری تورهای اقساطی از مشهد

بازدید : 743   |      

قیمت: 690,000 تومان

آخرین_فرصت_ثبت_نام_امروز
تهرانگردی ویژه #نوروز98

هزینه سفر:
هتل 5* اسپیناس پالاس : 1.250 تومان
هتل 5* پارسیان آزادی : 970 تومان
هتل 5* پارسیان استقلال : 860 تومان
آفرهتل 5* لاله : 690 تومان

تاریخ های حرکت:⁣
۲۹ اسفند
۳-۶-۹-۱۲ فروردین
⁣⁣برنامه سفر:
بازدید از #کاخ_گلستان ، موزه ایران باستان، #موزه_جواهرات سلطنتی، سکوی دید باز #برج_میلاد، مجموعه کاخ سعد آباد، #شهرک_سینمایی غزالی برج آزادی، مرکز تفریحی و تجاری بام لند، دریاچه خلیج فارس
خدمات سفر:
سه شب اقامت، راهنماي مجرب، پذيرايی بين روز، وروديه‌ها، بيمه مسئوليت مدنی

فقط 100 تومان+الباقی اقساط (دلخواه)
تلفن: 051-31810 داخلی 106
تلفن: 09156010048 @Pazhseir

تهران، بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر و پایتخت ایران است. جمعیّت آن ۸٬۲۴۴٬۵۳۵ نفر است و بیست و پنجمین شهر پرجمعیّت جهان است.مساحت این شهر ۷۳۰ کیلومتر مربّع است.  شهری در دامان رشته کوه البرز که هر گوشه‌ی آن چشم باز کنید، چشم‌انداز قله باشکوه دماوند را خواهید دید. این شهر یکی از بزرگ‌ترین شهرهای غرب آسیا و بیست و هفتمین شهر بزرگ دنیا است.تهران مرکز سیاسی و اداری ایران به شمار می‌رود. این شهر قدیمی از دوره‌ی قاجاریه رونق گرفت و اکنون جمعیت زیادی را از همه‌ی شهرهای کشور در خود جا داده است.

تهران از شمال به نواحی کوهستانی، و از جنوب به نواحی کویری منتهی شده، در نتیجه در جنوب و شمال دارای آب و هوایی متفاوت است. نواحی شمالی آب و هوای سرد و خشک و نواحی جنوبی آب و هوای گرم و خشک دارند. نماد شهر تهران برج آزادی است. برج میلاد نیز نماد دیگر آن است. تهران میزبان نزدیک به نیمی از فعّالیّت‌های صنعتی ایران است، کارخانجاتی در زمینهٔ تجهیزات خودرو، برق و الکترونیک، منسوجات، شکر، سیمان و مواد شیمیایی در این شهر واقع شده‌اند، تهران همچنین بازار بزرگ فرش و محصولات مبلمان در سراسر ایران است.تهران حدود ۷۳۰ کیلومتر وسعت دارد. گستره‌ی آن از جنوب به کوه‌های ری و بی‌بی شهربانو، دشت ورامین و شهریار می‌رسد. این شهر که در دامنه‌ی جنوبی کوه البرز قرار دارد، از سمت شمال میان کوهستان واقع شده است.