شهر شانگ های در چین - شرکت هواپیمایی پاژسیر مجری تورهای اقساطی از مشهد

شانگهای بزرگ‌ترین شهر کشور چین و دومین شهر بزرگ جهان و همچنین پرجمعیت‌ترین شهر جهان است. این شهر را با نام جنگل آسمان‌خراش‌ها می‌شناسند.شانگهای بزرگ‌ترین شهر کشور چین و دومین شهر بزرگ جهان و همچنین پرجمعیت‌ترین شهر جهان است. این شهر را با نام جنگل آسمان‌خراش‌ها می‌شناسند.شانگهای، بزرگترین شهر چین، مشهور به جنگل آسمان‌خراش‌ها، شهری پرزرق‌وبرق و دیدنی، لبریز از تاریخ و فرهنگ و هنر و زندگی شهری مدرن است. در کنار زندگی مدرن، سنت‌های قدیمی اهالی شهر، حفظ شده و ساختمان‌های قدیمی، نشانه‌ای جذاب از گذشته‌ی این شهر دیدنی است.شانگهای میزبان دومین برج بلند دنیا است ولی جاذبه‌های این شهر فقط به آسمان‌خراش‌های بلند و مدرن محدود نمی‌شود.

 

آثار معماری باستانی بخش مهمی از جاذبه‌های شهر را تشکیل می‌دهند. آثار معماری در شانگهای، فقط به ساختمان‌ها محدود نمی‌شود و شامل تعداد زیادی از بناهای مذهبی است. معبدهای بودایی و کلیساهای جامع یکی دیگر از جاذبه‌های شهر شانگهای را تشکیل می‌دهند و علاوه بر اینکه از نظر معماری اهمیت دارند، نشانی از تنوع قومی و مذهبی در شانگهای هستند.یکی از جاذبه‌های شانگهای، که در سی سال اخیر روزبه‌روز بهتر و گسترده‌تر شده، رستوران‌های بی‌شمار این شهر است که تنوعی بسیار قابل توجه دارند و به غیر از غذاهای سنتی و اصیل، غذاهایی از سراسر دنیا را با بهترین کیفیت عرضه می‌کنند و حتی تعداد زیادی از رستوران‌های این شهر، ستاره‌ی میشلن دارند.

 

شانگهای، بزرگترین شهر چین، مشهور به جنگل آسمان‌خراش‌ها، شهری پرزرق‌وبرق و دیدنی، لبریز از تاریخ و فرهنگ و هنر و زندگی شهری مدرن استخرید کردن، در هر شهر و دیاری، لذت‌بخش است. به خصوص در شهری مثل شانگهای که مراکز خرید مدرن فراوانی دارد و بهترین محصولات از برترین برندهای دنیا در فروشگاه‌ها و مراکز تجاری آن عرضه می‌شود.

 

به غیر از محصولات برند و بین‌المللی، این شهر موقعیت‌های زیادی برای خرید محصولات داخلی و سنتی چینی دارد. هر آنچه که در لیست خریدتان داشته باشید در شانگهای با بهترین کیفیت پیدا می‌شود.شانگهای یکی از مراکز فرهنگی و هنری در چین است. گالری‌های هنری خلاقانه تنها یک نمونه از جاذبه‌های فرهنگی و هنری این شهر است. فستیوال‌ها و کنسرت‌های موسیقی برای گردشگرانی که به موسیقی علاقه‌دارند، تجربه‌ای جذاب است.

نظر بدهید