باغ کاواچی فوجی و تونل ویستریا ژاپن - شرکت هواپیمایی پاژسیر مجری تورهای اقساطی از مشهد

باغ کاواچی فوجی و تونل ویستریا ژاپن - شرکت هواپیمایی پاژسیر مجری تورهای اقساطی از مشهد

 .کشور ژاپن در فصل بهار با شکوفه دادن درختان و روییدن دوبازه گل و گیاهان، تبدیل به یکی از زیباترین کشورها می‌شود. در پست‌های قبلی به معرفی بهترین مکان‌های ژاپن برای دیدن شکوفه‌های گیلاس ژاپن پرداختیم. و در این پست نیز به معرفی یکی از زیباترین باغ‌های این کشور می‌پردازیم.

باغ «کاواچی فوجی – Kawachi Fuji» که در شهر «کیتاکیوشو – Kitakyushu» در کشور ژاپن قرار گرفته است، یکی از زیباترین باغ‌های ژاپن به حساب می‌آید که در آن گل و گیاهان زیبای فراوانی وجود دارند و گردشگران زیادی از سراسر دنیا برای دیدن این باغ به ژاپن سفر می‌کنند. در این باغ مکانی به نام «تونل ویستریا» وجود دارد که به معنای واقعی شبیه به مکان‌‌های موجود در افسانه‌ها است. در این تونل گل‌هایی زیبا و با رنگ‌های قرمز، بنفش، صورتی و سفید وجود دارند که از دیواره‌ها و سقف این تونل آویزان شده‌ و یک تونل زیبای منحصر به فرد ورمانتیک به وجود آورده‌اند.


تونل ویستریا ژاپن ؛ باغ «کاواچی فوجی – Kawachi Fuji» که در شهر «کیتاکیوشو – Kitakyushu» در کشور ژاپن قرار گرفته است، یکی از زیباترین باغ‌های ژاپن به حساب می‌آید. تونل ویستریا ژاپن ؛ باغ کاواچی فوجی یکی از زیباترین باغ‌های ژاپن به حساب می‌آید که در آن گل و گیاهان زیبای فراوانی وجود داشته و گردشگران زیادی را از سراسر دنیا به خود جذب می‌کند


 تونل ویستریا ژاپن ؛ در باغ کاواچی فوجی مکانی به نام «تونل ویستریا» وجود دارد که به معنای واقعی شبیه به مکان‌‌های موجود در افسانه‌ها است.تونل ویستریا ژاپن ؛ در «تونل ویستریا» گل‌هایی زیبا و با رنگ‌های قرمز، بنفش، صورتی و سفید وجود دارند که از دیواره‌ها و سقف این تونل آویزان شده‌ و یک تونل زیبای منحصر به فرد و رمانتیک به وجود آورده‌اند.

در این باغ ۲۲ توع مختلف از گیاه «ویستریا» وجود دارد. این گیاهان در فصل بهار و در اواخر آوریل تا اواسط ماه می، شکوفه داده و این باغ را تبدیل به یکی از دیدنی ترین مکان‌ها در فصل بهار می‌کنند. زمان شکوفه دادن ویستریا تقریبا زمان شکوفه دادن درختان گیلاس در ژاپن یکسان است و به همین دلیل در صورت سفر به ژاپن در فصل بهار، می‌‌توانید از شکوفه‌های گیلاس و تونل ویستریا لذت ببرید.

 تونل ویستریا ژاپن ؛ در باغ کاواچی فوجی ۲۲ توع مختلف از گیاه «ویستریا» وجود دارد که در فصل بهار و در اواخر آوریل تا اواسط ماه می، شکوفه داده و این باغ را تبدیل به یکی از دیدنی ترین مکان‌ها در فصل بهار می‌کنند.تونل ویستریا ژاپن ؛ در باغ کاواچی فوجی ۲۲ توع مختلف از گیاه «ویستریا» وجود دارد که در فصل بهار و در اواخر آوریل تا اواسط ماه می، شکوفه داده و این باغ را تبدیل به یکی از دیدنی ترین مکان‌ها در فصل بهار می‌کنند .تونل ویستریا ژاپن ؛ در باغ کاواچی فوجی ۲۲ توع مختلف از گیاه «ویستریا» وجود دارد که در فصل بهار و در اواخر آوریل تا اواسط ماه می، شکوفه داده و این باغ را تبدیل به یکی از دیدنی ترین مکان‌ها در فصل بهار می‌کنند.

 

البته زیبایی باغ کاواچی فوجی تنها به فصل بهار و تونل زیبای ویستریا محدود نمی‌شود و گیاهان موجود در این باغ در فصل پاییز با رنگ‌های متنوع خود، زیبایی خاص دیگری به باغ می‌بخشند.تونل ویستریا ژاپن ؛ زیبایی باغ کاواچی فوجی تنها به فصل بهار و تونل زیبای ویستریا محدود نشده و گیاهان موجود در این باغ در فصل پاییز با رنگ‌های متنوع خود، زیبایی خاص دیگری به باغ می‌بخشند.به طور کلی گل و گیاهان در ژاپن از محبوبیت خاصی برخوردار هستند و سالانه جشنواره‌ها و فستیوال‌هایی نیز در رابطه با گل‌ها در این کشور برگزار می‌شود .

 

نظر بدهید