تله کابین میکا مال کیش شرکت هواپیمایی پاژسیر مشهد

تله کابین میکا مال کیش شرکت هواپیمایی پاژسیر مشهد

تله کابین میکا مال


تله کابین میکا مال یکی از جدیدترین جاذبه‌های گردشگری جزیره زیبای کیش و از جذاب‌ترین تفریحات آن است. این تله کابین بخشی از مرکز تجاری تفریحی میکامال به شمار می‌رود و نزدیک اسکله بزرگ کیش قرار گفته است. مجموعه بزرگ میکامال کیش با امکانات عالی خود می‌تواند به‌ تنهایی یک روز خوب را برای گردشگران رقم بزند.

امکان تجربه هم‌زمان خرید عالی و به‌صرفه، تفریح و بازی، مجموعه میکامال کیش را محبوب کرده‌ است. تا چندی پیش تفریح در سالن پاتیناژ و جنگل‌های بارانی، در جزیره کیش دست نیافتنی بود؛ اما میکامال این امکانات را گردهم آورده است. شهربازی، دیجیتال گلف، بولینگ، آکواریوم، تونل باد، مجتمع سینمایی، باشگاه ورزشی، سالن اسپا و زیبایی، همه و همه سبب شده‌اند تا افراد با هر سلیقه‌ای از حضور در این مجتمع لذت ببرند.

تله کابین میکامال کیش دارای سه ایستگاه است. ایستگاه اول در طبقه چهارم میکامال و ایستگاه سوم در اسکله تفریحی کیش قرار دارد. ایستگاه دوم برای تغییر جهت تله کابین‌ها است. بیشترین ارتفاع حرکت کابین‌ها یا در واقع بلند‌ترین دکل تله کابین میکامال حدود ۳۰ متر است. تله کابین میکامال امنیت بالایی دارد و هیچ لرزشی در آن احساس نمی‌شود. در طول مسیر تله کابین یک سمت منظره خلیج فارس و سمت دیگر منظره جزیره کیش پیش روی مسافران خودنمایی می‌کند. 

تله کابین میکامال در شرق جزیره کیش قرار دارد و از نظر دسترسی بسیار مناسب است. این مرکز حدود هشت دقیقه با فرودگاه بین‌المللی کیش و حدود ۹ دقیقه با بندرگاه کیش فاصله دارد.

تله کابین‌ میکامال دو نوع کابین ویژه و ساده دارد. دو عدد کابین ویژه با ظرفیت چهار نفر فعال هستند. در این کابین‌ها امکانات خاصی همچون اینترنت بی‌سیم پرسرعت، کامپیوترهای دستی (آی‌پد) و سرویس‌های غذا و نوشیدنی وجود دارد. ۲۰ کابین ساده نیز با ظرفیت هشت نفر در نظر گرفته شده است. این کابین‌ها برای خانواده‌‌ها و گروه‌ها مناسب هستند. امکاناتی چون سیستم سرمایشی و گرمایشی در فصول مختلف سال، پخش موسیقی، صندلی‌های راحت، اینترنت، منظره عالی به سواحل زیبای کیش و نور خوب در همه کابین‌ها وجود دارند. تله کابین میکامال کیش به‌دلیل نورپردازی فضای داخلی و خارجی کابین‌ها بسیار زیبا است.

در ایستگاه اول تله کابین میکامال کافی‌شاپ، غرفه فروش بلیط و عکاسی فعال هستند. در صورت تمایل مسافران، یکی از عکاسان حرفه‌ای مجموعه سوار تله کابین شده و برای آن‌ها عکاسی می‌کند.

در تله کابین میکامال نمایشگرهایی برای تبلیغات نصب شده است تا مسافران با دیدنی‌های کیش بیشتر آشنا شوند. در هر کابین، بی‌سیم‌های دو طرفه قرار دارد و می‌توان با ایستگاه در ارتباط بود. به‌دلیل قرار گرفتن تله کابین در مجموعه بزرگ میکامال، امکاناتی چون نمازخانه، سرویس بهداشتی، پارکینگ، جایگاه شارژ گوشی همراه، اتاق مادر و کودک و رستوران در دسترس هستند.

 


نظر بدهید