طبیعت‌گردی در باتومی

طبیعت‌گردی در باتومی

طبیعت‌گردی در باتومی

اگه قصد سفر به گرجستان دارین حتما این مطلب رو مطالعه کنین.

در تور گرجستان و تورتفلیس و باتومی با طبیعتی زیبا مواجه می شوید که چند نقطه از این مناطق را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.


باغ‌ گیاه‌شناسی باتومی
اولین مقصد پیشنهادی ما برای طبیعت‌گردی در باتومی به شما، رفتن به باغ گیاه‌شناسی است. در این باغ بیش از 43‌هزار گونه‌ گیاهی مختلف از تمامی قاره های چهان را در خود دارد. این باغ در فاصله‌ی 9 کیلومتری از شمال شهر قرار گرفته است.

بلوار باتومی
این بلوار قدیمی با این که در وسط شهر باتومی قرار گرفته ولی، یکی از جاذبه‌های طبیعت‌گردی در این شهر محسوب می‌گردد. این بلوار در سال 1881 به دست یک باغبان آلمانی و در خیابان نینوشویلی ساخته شد.

آبشار ماخونتسی
حدود 30 الی 54 کیلومتر بیرون از باتومی، یکی از زیباترین جاذبه‌های طبیعی باتومی قرار گرفته است. این آبشار ارتفاعی 50 متری دارد و طبیعت سرسبزش دل شما را خواهد برد.

باغ وحش باتومی
این باغ‌وحش در پارک معروف 6 می قرار گرفته و یکی از جالب‌ترین مکان‌ها برای وقت‌گذرانی و طبیعت‌گردی خانورادگی در باتومی است. دراین باغ‌وحش بسیاری از گونه های جانوری وجود دارند.

روستای زموجوچو
این روستای سرسبز در 15 کیلومتری باتومی قرار گرفته است. اگر دوست دارید از هیاهوی شهر جدا شوید، به این روستا بروید و از خانه‌ها و رستوران چوبیش دیدن کنید.

 

نظر بدهید