مجتمع تجاری تفریحی الماس شرق مشهد شرکت هواپیمایی پاژسیر مجری تورهای ورودی به مشهد

مجتمع تجاری تفریحی الماس شرق مشهد شرکت هواپیمایی پاژسیر مجری تورهای ورودی به مشهد

مجتمع تجاری تفریحی الماس شرق

در انتهای بلوار خیام شمالی مشهد، منطقه ی تجاری گردشگری سپاد خراسان قرار گرفته است. در منطقه تجاری گردشگری سپاد، چندین مجموعه ی سرگرمی، تفریحی و مجتمع تجاری مختلف وجود دارد که یکی از این مجموعه ها، مجتمع تجاری الماس شرق می باشد.
در این منطقه بازارهای بزرگ کاوه، خیام، بازار بین الملی روس ها، پارک آبی آفتاب، شهر بازی سرزمین خورشید، مجتمع تجاری وصال، سقوط آزاد صبا و باغ پرندگان نیز واقع شده‌ است.
مجتمع الماس شرق مشهد، یکی از مراکز خرید محبوب در بین گردشگران، زائران و شهروندان می باشد. در این مجموعه می توان همزمان خرید، تفریح و گردش را با هم تجربه کرد.
به علت تنوع زیاد اجناس با کیفیت در این مجموعه، زائران و گردشگران می توانند برحسب علاقه و سلیقه ی خود انواع سوغات و صنایع دستی مشهد را تهیه کنند.
اكثر واحدهای اين مجتمع شامل نمایندگی ها، مراکز فروش و توزيع لوازم خانگی، لوازم صوتی و تصویری، چينی و بلوریجات، خدمات کامپیوتر، اینترنت، انواع پوشاک، کیف، کفش، اسباب بازی، سیسمونی نوزاد، صنایع دستی، زعفران فروشی، خشکبار، دوربین، تلفن همراه، لوازم لوکس و دکوری واگذار شده است.
معماری الماس شرق تلفیقی از اسلامی (سنتی) و مدرن می باشد و در قسمت بالای آن، گنبد الماسی شکل بزرگی به قطر ۵۰ متر قرار گرفته است که بین اسم مجتمع و معماری آن ارتباط برقرار می کند.
ساخت این مجتمع در سال ۱۳۸۰ شروع و در سال ۱۳۸۴ تكميل و مورد بهره برداری قرار گرفت. طراحی و اجرای این مجتمع توسط خلیل سهرابیان صورت پذیرفت.
موقعیت جغرافیایی این مرکز و نزدیکی نسبی آن به اقامتگاه هایی چون هتل قصر طلایی، هتل مجلل درویشی، هتل بین المللی قصر الماس مشهد ، هتل مدینه الرضا و هتل حیات شرق مشهد را رفاه گردشگران را فراهم کرده است.

آژانس پاژسیر مشهد :05131810

شرکت هواپیمایی پاژسیر مجری تورهای ورودی به مشهد

نظر بدهید