مخوف ترین زندان آلکاتر - شرکت هواپیمایی پاژسیر مجری تورهای اقساطی از مشهد

مخوف ترین زندان آلکاتر - شرکت هواپیمایی پاژسیر مجری تورهای اقساطی از مشهد

آلکاتراز نام زندانی است که سال های زیادی می باشد به عنوان ترسناک ترین و مخوف ترین زندان کل دنیا بحساب می آید. زندان مشهور آلکاتراز واقع در جزیره ای همنام به خود و در خلیج سانفرانسیسکوی ایالت کالیفرنیا کشور آمریکا قرار گرفته است. زندان آلکاتراز کالیفرنیا از همان ابتدا محل زندگی زندانیان بود که طبق استناد دستگاه قضایی ایالات متحده، از سطح جرم و جنایات انسانی پای خود را فراتر گذاشته بودند و تبعید و سپری کردن ادامه مسیر زندگی برای آنان در زندان آلکاتراز خیلی بدتر از اعدام تلقی می شد! در آلکاتراز زندانی های معروفی همچون رابرت فرانکلین استرود و آل کاپون زندانی بودند و تمام چهارچوب ادامه مسیر حیاتی آن ها طبق قوانین این ترسناک ترین زندان جهان اداره می شد؛

 

در بین تمام ماده ها و قوانین وضع شده برای زندان آلکاتراز کالیفرنیا ، قانون شماره پنجم از همه بیشتر می تواند شما را به عنوان یک فرد کنجکاو برای اینکه بدانید  زندان آلکاتراز کالیرفرنیا چگونه زندانی بوده است که در جهان شهرت یافته به خوبی آگاه کند. طبق این قانون تمامی زندانیان تبعید شده به آلکاتراز تنها از غذا، پوشاک، سلول و خدمات پزشکی برخوردار بوده اند و صراحتا عنوان کرده است که در صورت بهره بردن زندانی از نوع امکانات و خدمات جانبی دیگر، وی حتما از یک امتیار ویژه از سوی مسئولان قضایی زندان و ایالت مربوطه برخوردار شده است.

آلکاتراز زندانی بود برای افرادی که برای جامعه مضر بودند و غیرقابل اصلاح قلمداد می شدند! در خصوص زندان آلکاتراز داستان های واقعی و خیالی زیادی در صفحات مختلف مجازی و حتی کتاب های گوناگون وجود دارد که شاید بد نباشد برای آشنایی بیشتر با میزان خشونت و خوفناکی این حصار البته در صورت تمایل خود، سری بزنید.

 

اتفاقات تلخ زندان آلکاتراز کالیفرنیا با زندانی های غیر معمول و همچنین زندانبانانی بدتر از خودِ زندانی ها سبب گشت تا این زندان بسته شود و با گذشت زمان به یکی از جذاب ترین جاذبه های گردشگری ایالات متحده آمریکا تبدیل شود که سالانه در حدود 1 تا 1.5 میلیون نفر بصورت مستقیم از آن بازدید بعمل می آورند. 

 

 

نظر بدهید