هتل آفتاب شرق مشهد- آژانس هواپیمایی پاژسیر مجری تورهای ارزان به مشهد

هتل آفتاب شرق مشهد- آژانس هواپیمایی پاژسیر مجری تورهای ارزان به مشهد

لابی هتل آفتاب شرق  بسیار  بزرگ و زیبا در دو قسمت  نشیمن و کافی شاپ طراحی شده است و محل مناسبی برای  اوقات فراقت و گفتمان های دوستانه می باشد.هتل آفتاب شرق  برای میهمانانی که  با خودرو شخصی به هتل  مراجعه می کنند پارکینگی  بزرگ  طراحی نمود است تا میهمانان برای پارک خودرو با مشکل مواجه نشوند.
هتل آفتاب شرق دارای اتاق های دبل،تریپل،چهارتخته و کانکت می باشد.اتاق های دبل هتل آفتاب شرق دارای یک تخت دو نفره ویا دو تخت یک نفره می باشد و برای زوج های جوانی که  به مشهد سفر می کنند مناسب می باشد.اتاق های تریپل هتل آفتاب شرق دارای  یک تخت دونفره و یک تخت یک نفره می باشد و برای میهمانانی که سه نفر هستند مناسب می باشد.اتاق های چهارتخته هتل آفتاب شرق دارای یک اتاق خواب بوده و دارای  یک تخت دونفره دراتاق خواب و دو تخت یک نفره  در  هال می باشد.هتل آفتاب شرق برای میهمانانی که بیش از چهارنفر هستند اتاق های کانکت  را طراحی نموده  که با یک درب  به هم متصل می  شوند و برای خانواده هایی که 5 نفر هستند و یا میهمانانی که  دو خانوده هستند مناسب است.
کافی شاپ هتل آفتاب شرق در لابی هتل طراحی شده است.میهمانان پس از زیارت و خرید که به هتل مراجعه می کندد می توانند از کافی شاپ  زیبا هتل افتاب شرق استفاده نمایند  و با سرو انواع  نوشیدنی های سرد و گرم لحظات خوشی را در  کنار خانواده سپری کنند.
هتل آفتاب شرق دارای دو رستوران در طبقات منفی یک و طبقه شش می باشد.رستوران  طبقه 6هتل در بهار سال 1397 راه اندازه شده است و با محیطی دل نشین و مشرف به بارگاه ملکوتی امام رضا  فضای دل انگیزی را برای میهمانان رقم زده است.در رستوران هتل آفتاب شرق انواع  غذاهای  ایرانی و فرنگی به صورت منو بوفه سلف سرویس با کیفیت عالی سرو می گردد و میهمانان می توانند از انواع سالادها و دسرهای  با تنوعی بینظیر استفاده نمایند.از دیگر امکانات  هتل آفتاب شرق می توان به  خانه داری،اینترنت  پرسرعت،تاکسی سرویس،سرویس بهداشتی فرنگی وایرانی و .. اشاره کرد.
هتل آفتاب شرق مشهد با فاصله 100 از بازار رضا واقع شده است که میهمانان می توانند در هر ساعت از روز  به راحتی برای خرید سوغاتی برای خانواده خود اقدام نمایند.
نزدیکی به حرم : ده دقیقه
نزدیکی به فرودگاه : 25 دقیقه
نزدیکی به راه آهن : 15 دقیقه

آدرس : مشهد - ضلع جنوبی بازار رضا - شیخ طوسی 7 - کوچه هادی خان
آژانس هواپیمایی پاژسیر مجری تورهای ارزان به مشهد     05131810

نظر بدهید