هتل زیتون مشهد - شرکت هواپیمایی پاژسیر مجری تورهای ارزان به مشهد

هتل زیتون مشهد - شرکت هواپیمایی پاژسیر مجری تورهای ارزان به مشهد

هتل زیتون جزوء هتل های 3 ستاره ای است که برای اقامت در آن هزینه‌ی بسیار مناسبی پرداخت می‌کنید، این هتل با اتاق‌های 2 تا 4 تخته‌ی خود پذیرای شماست. علاوه بر این دراین هتل با سه وعده‌ی صبحانه، ناهار و شام از شما پذیرایی می‌شود. کافی‌شاپ هتل نیز با انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم، بستنی و میان‌وعده، فضایی مناسب برای استراحتی کوتاه فراهم آورده است. هتل زیتون به این علت که در کوچه‌ای آرام و خلوت قرار گرفته، مکانی بسیار دنج و ساکت برای استراحت و تمدد اعصاب است.
اتاق و سوئیت‌ها
هتل زیتون مشهد با 5 طبقه و 45 اتاق با ظرفیت‌های متفاوت، آماده‌ی پذیرایی از مهمانان خود است. اتاق‌های 2 تا 4 تخته‌ ویژگی‌های مشترکی دارند که موجب می‌شوند راحتی و آسایش شما در طول اقامت در این هتل فراهم باشد. یخچال، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، حمام، تلویزیون و تلفن بخشی از امکاناتی هستند که با اقامت در هر کدام از اتاق‌های این هتل 3 ستاره در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
علاوه بر نظافت و پاکیزگی همیشگی، مهم‌ترین نکته درباره‌ی اتاق‌های هتل زیتون مشهد، فول‌بورد بودن آن‌ها است. به این معنا که با رزرو هر اتاق، علاوه بر صبحانه، از میهمانان با ناهار و شام هم پذیرایی خواهد شد. فرقی نمی‌کند اتاق دوتخته می‌گیرید یا پنج‌تخته؛ در این هتل لازم نیست نگران غذا باشید. آب آشامیدنی و چای هم به‌ رایگان موجود است.
فاصله هتل تا اماکن مهم فاصله هتل تا اماکن مهم
•    ورودی باب الجواد: 8 دقیقه با ماشین
•    حرم امام رضا علیه السلام: 9 دقیقه با ماشین
•    ورودی باب الرضا: 11 دقیقه با ماشین
•    پایانه مسافربری مشهد: 11 دقیقه با ماشین
•    ایستگاه راه آهن شهر مشهد: 13 دقیقه با ماشین
•    بازار رضا مشهد: 13 دقیقه با ماشین
آدرس هتل زیتون :  مشهد ، خیابان پاسداران
آژانس پاژسیر:05131810

شرکت هواپیمایی پاژسیر مجری تورهای ارزان به مشهد

نظر بدهید