هتل کنراد مالدیو - شرکت هواپیمایی پاژسیر مجری تورهای اقساطی از مشهد

هتل کنراد مالدیو - شرکت هواپیمایی پاژسیر مجری تورهای اقساطی از مشهد

اگر قصد دارید مدتی از تشویش و استرس های موجود در محل زندگی خود دور باشید و آرامش محض را تجربه کنید، در این سفر همراه ما باشید و معنای واقعی یک سفر خیال انگیز و آرامش بخش را با تمام وجود لمس کنید تا نا ملایمت های ذهن شما کاملاً التیام پیدا کرده، نیرویی تازه گرفته و دوباره به زندگی روزمره برگردید.

 

جزیره لوکس رنگالی کنراد مالدیو شامل ویلاهای خصوصی بزرگ است. این هتل دارای رستوران ایتها زیرآبی تمامشیشه‌ای و 2 چشمه معدنی فوق-العاده است.این جزیره که به بیش از یک‌چهارم مایل اقیانوس هند کشیده شده است، ویلاهای جزیره کنراد رنگالی پر از راحتی برای افراد است که شامل Wi-Fi رایگان، تلویزیون صفحه تخت و دستگاه‌های پخش دی‌وی‌دی است. مناظر زیبای دریایی و ساحلی از طریق قاب پنجره از کف به سقف با چوب جنگلی نمایان است.


آرامش در کل می‌تواند در مراسم شامگاه تالاب آبگرم و آبگرم فواره آب قابل دسترسی است.

مهمان‌ها اقامت خود را با بازدید از محل بوتیک ایتالیایی و یا یادگیری در مورد فرهنگ‌های محلی در یک سفر روزانه به یکی از جزایر اطراف آن با پاداش اضافی همراه می‌کنند. 


رستوران‌های 8 سطح جهانی کنراد مالدیو مجموعه‌ای از غذاهای بین‌المللی، مدیترانه و کبابی را سرو می‌کنند. بیش از 600 بطری شراب عالی در انبار شراب در اختیار مهمانان قرار می گیرد.


جزیره رنگالی کنراد مالدیو از طریق حمل‌ونقل دریایی با مناظر طبیعی 30 دقیقه از فرودگاه بین‌المللی میل به جزیره هول‌هول فاصله دارد.

نظر بدهید