هتل 3 ستاره ریان قائم در کیش - شرکت هواپیمایی پاژسیر مجری تورهای اقساطی از مشهد

هتل 3 ستاره ریان قائم در کیش - شرکت هواپیمایی پاژسیر مجری تورهای اقساطی از مشهد

هتل ریان قائم

هتل رُيان قائم كيش، در نوار ساحلي-مركزي-توريستي-تفريحي جزيره كيش قرار دارد اين هتل سه ستاره كه اينك در حال ارتقا به ٤ستاره مي باشد در فاصله پياده كمتر از پنج دقيقه اي با دريا و اسكله قديم و جديد و همچنين در جوار تالار شهر و مراكز مهم و اصلي خريد در جزيره كيش قرار دارد .

اين هتل داراي ١١٠ اتاق و سوئيت با چشم انداز دريا،محوطه دنج و زيبا، كافي شاپ و قهوه خانه و رستوران و ترانسفر فرودگاهي مي باشد و رستوران هتل بر خيابان اصلي است كه داراي ورودي مستقل از خيابان اصلي (بلوار ساحل )مي باشد. اتاق هاي جديد با كيفيت بسیار مطلوب در پنج طبقه با دسترسي سه دستگاه آسانسور، و سه دستگاه پله فرار داير مي باشد.

استخر و سوناي آن نيز در مراحل نهايي آماده سازي و بزودي آماده بهره برداري مي باشد همچنين اين هتل داراي لاندري مجهز و همچنين تيم خانه داري مجرب و امكانات اقامتي مطلوب است و هدف آن ايجاد اقامتي دلپذير و به ياد ماندني در حالتي مناسبتر از بودجه مسافرين عزيز مي باشد. هتل قائم کیش در مركز جزيره و در منطقه مسکونی و تجاری واقع شده است. این هتل دارای دو فاز(ساختمان قديمي و نوساز) است. هتل قائم 80 عدد اتاق و 240 تخت دارد. اين هتل از نظر موقعیت مکانی دارای دسترسی مناسبی به دریا و مجتمع های تجاری است. در این هتل می‌توان تعطیلات خوشی را سپری کرد.

نظر بدهید