پارک آبی رامایانا در پاتایا  - شرکت هواپیمایی پاژسیر مجری تورهای اقساطی از مشهد

پارک آبی رامایانا در پاتایا - شرکت هواپیمایی پاژسیر مجری تورهای اقساطی از مشهد

 پارک آبی رامایانا در پاتایا

 رامایا پارکی است که در اطراف شهر پاتایا قرار گرفته، این مجموعه‌ی تفریحی درست در 15 کیلومتری جنوب شهر پاتایا واقع شده و اگر بخواهید از بانکوک به آن بروید، با 1 ساعت و 30 دقیقه رانندگی به مقصد خواهید رسید. این مجموعه‌ی تفریحی و ورزشی یکی از بزرگترین پارک‌های آبی در جنوب آسیاست و از محبوب‌ترین جاذبه‌های گردشگری در سراسر پاتایا به حساب می‌آید. 


از سال 2011 شروع به ساخت پارک آبی رامایانا کردند اما در نهایت در سال 2016 افتتاح شد و از همان زمان به محبوبیت قابل توجهی دست یافت. با وجود این که تنها دو سال از افتتاح این پارک آبی می‌گذرد اما در همین زمان رامایانا به یکی از مشهورترین اماکن تفریحی در تایلند تبدیل شد. 


پارک آبی رامایانای پاتایا از این نظر به شهرت رسید که در آن هم وسایل بازی مهیج وجود دارد و هم قسمت‌هایی برای طرفداران تفریحات آرام در نظر گرفته شده است. اینجا همان مکانی‌ست که پدر و مادرها می‌توانند با خیالی آسوده کنار استخرها دراز بکشند و تماشاگر بازی فرزندان خود باشند. در این پارک آبی همواره صدای فریاد شادی به گوش می‌رسد و در چشمان هرکسی می‌توان شور و هیجان را دید. 


این پارک محوطه‌ای 180000 مترمربعی دارد و مالکانش تلاش کرده‌اند تا بهترین و مدرن‌ترین وسایل بازی را در آن قرار بدهند. اگر این پارک را برای گردش انتخاب کنید، دیگر لازم نیست نگران امنیت خود و همراهانتان باشید زیرا تمامی وسایل موجود در این مرکز بر اساس معیارهای بین‌المللی تدارک دیده شده‌اند و همواره بر سالم بودن و کارایی آنها نظارت می‌شود. بد نیست بدانید که 21 وسیله‌ی تفریحی و 3 استخر بزرگ در این پارک آبی وجود دارند که مراجعان اجازه‌ی استفاده از تمامی آنها را دارند. 

 

نظر بدهید