پارک یخ جادویی سیام پاتایا - شرکت هواپیمایی پاژسیر مجری تورهای اقساطی از مشهد

پارک یخ جادویی سیام پاتایا - شرکت هواپیمایی پاژسیر مجری تورهای اقساطی از مشهد

پارک یخ جادویی سیام پاتایا

همگی ما تایلند و شهرهای توریستی آن را مانند بانکوک، پاتایا و پوکت را به خاطر آب و هوای بارانی و با جنگل های گرمسیری و درهم می شناسیم. اما چه می شود اگر به شما  این منطقه گرم با دمای ۳۱ درجه سانتی گراد، منطقه ای سرد با دمای منفی ۱۰ درجه سانتی گراد وجود دارد؟ شما هم تعجب کردید؟ پارک تفریحی را در این کشور ساخته اند که برای ورود به آن کاپشن پشمی و لباس گرم بپوشید. پارک تفریحی یخ جادویی سیام پاتایا پر از مجسمه های یخی و برفی بوده که به محض ورود به آن، با منظره ای عجیب و غریب از مجسمه های یخی و برفی به سبک تایلندی روبرو می شوید.

منطقه قطبی درون منطقه گرمسیری

از یخ جادویی سیام با نام جنگل یخ جادویی سیام هم نام می برند. بنابراین اگر هر دو این نام ها را شنیدید، بدانید که راجع به یک جاذبه صحبت می شود. این پارک یخی برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ یعنی همین دو سه سال پیش افتتاح شد و به سرعت تبدیل به یکی از جاذبه های پر طرفدار و پر بازدید تایلند در پاتایا گردید. این مکان برای شهری که در منطقه گرمسیری و استوایی قرار رفته و تاکنون رنگ سفید برف و سرمای زمستان را به خود ندیده است، مکانی شگفت انگیز و هیجان آور است.

بخش ها و جاذبه های پارک تفریحی

درون این پارک تفریحی، بخش های مختلفی برای بازدید خواهید یافت. یکی از این بخش ها، گنبد یخ جادویی سیام پاتایا است که همانند منطقه ای اسکیمویی و ایگلو هاست. تمام بنا، گنبد و پله ها همگی از یخ هستند. فضای بیرونی مجموعه هم بخش دیگری است که با مجسمه های افسانه ای ساخته شده از برف با هنرمندی تمام پر شده است. تماشای این مجسمه ها در محیطی کاملا سفید و برفی مانند درختان برفی دنیای عجیبی را پیش روی شما قرار می دهد. کودکان و افرادی که از مکان های عجیب خوششان می آید، حتما از دیدن این مکان لذت می برند.

 

 

نظر بدهید